Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973: Kozuki Hanesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü ben çok beğendim. Açıklayıcı bir bölüm olmuş. Flashback bu bölümle birlikte bitmiş oldu. Haftaya artık günümüze dönecek hikaye. Belli ki son anda bu fb'yi hazırlamış. Yoksa 972. Bölüm biterken günümüze döndü diye gösterilmezdi. Neyse ki böyle güzel bir bölüm yayınlamış.

Denjiro'nun, Kyoshiro olmasını beklemiyordum. Çünkü yüz siması benzemiyordu ama Oda, Denjiro'ya yüz felci geçirterek beklentilerimizi boşa çıkarttı. Denjiro'nun, Kyoshiro olması bizimkilerin planlarını değiştirmelerine neden olabilir.

Halen hain bekleyen varsa boşa beklemesin. Çünkü hain filan yoktur. Geçmişte o yaşlı kadın Momonosuke'nin kılığına girebilmişti bu da saraya rahatça girip çıkabildiğini gösteriyor. Günümüzde yaşanan ihaneti de Kyoshiro ile Hyori'nin planı olduğunu düşünüyorum.

resmen japon tarihine giriş 1 olmuş...bölümde resmen esnedim.adam ,satmak için japon fanlara oynamış.onlar; nasılsa ciltleri satın alırlar.

mangalardaki erkeklerin salya sümük ağlama klişesi ıyyyk midem bulandı.

Son düzenleme:
senelerdir one piece takip ediyorum en beğendiğim en sevdiğim flashback bu oldu.Haftaya savaş başlıyor :)

Kyoshiro, Ace'e ve Ace ise Wb'ye kehanetteki günden bahsettilerse gelmemeleri için sebep olabilir. Umarım öyle bir şey olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık