Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973: Kozuki Hanesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido bu alpha tipiyle çok hatun kaldırmıştır.Big Mom u bile salça olmuş zamanında.Kimbilir daha kimlerden çocuk yapmıştır.

Denjiro olayı tamamen saçma oldu. Kyoshiro keşke kendi hedefleri olan Oden ve Kaido savaşında acılar çeken ve iki tarafa da intikam duyan ne Oden'ci ne Kaido'cu olsaydı. Ama savaş ve arc sonunda yaptıkları ile ister istemez Momo için Ülkeyi hazırlamış falan olsaydı. Çok güzel olurdu. Denjiro olayı biraz kolaya kaçılmış ve serinin tüm samimiyetini yok etti gibi.

Üye silindi 1004

Forumda herkes Ray'e kadın düşkünü muamelesi çekiyordu. Fakat Oden'in oğluna yaptığı eril baskıya tepki gösterdi adam. Ray zampara değildir.

O değil de Toki ölmedi essahtan. Oden öldüğüne göre boş yüzyıl, Joy Boy vs. gibi şeyleri kimden öğrenicez ? Toki'den elbette. Kadın bir şeylere o kadar bilendikten ve o kadar şey bildikten sonra öylece ölüp gider mi ?

9 kına 9 çöp diyordum ama bu bölümden itibaren Denjiro ya geçer not vererek 8 çöp olarak güncelliyorum.Denjiro adamsın.

Bir yandan fb bitsin istemek ama bir yandan da fb bölümlerinin çok güzel olduğunu düşünmek...
Aynı durumdayım. İnsanlar fb uzun olduğu için tayfayı özlediler ve günümüzdeki olaylar bir an önce gerçekleşsin istiyorlar -ben de böyleyim- ama bu bölümler gayet güzel aslında. Ortalama OP bölümlerinin üstünde kesinlikle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık