Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy, Kaido sarhoşken vuruyor Kaido anca zoan formundan çıkıyor. Sonra Kaido daha yok mu çekiyor, Luffy g4'le dalıyor yine fıs. Oden bir yarıyor herifin feleği şaşıyor. Oden de Enma'nın dillere destan haki emcüklemesini kullanmamış ?
Sonuç Luffy tek yedi,Oden de yediği darbe sonucu tek yedi ama değil mi :D Kaido ejder halindeyken sarhoş olmasa ne olacaktı onu anlamadım.Luffy adamın ateş püskürtmesinden rahatlıkla sıyrılık kafasının üstünde bitiyor zaten bir anda.Yine yapacaktı bariz bir şekilde.Adamın tam zoan hali 1v1e uygun değil her zoanda olduğu gibi.Fiziksel güç olarak belki daha bile fazlası var ama hantal.

Yani Ashura derken,Sengoku derken,spoilerda denilene göre Oden bile derken çok bariz ama reddediliyordu.Ayrıca dikkat edilmesi gereken nokta Oden sınırdayım derken Kaido'ya daha da güçlen diyor.Yani potansiyel olarak Kaido daha da üstün.Olması gerektiği gibi.
Kaido'nun daha da güçleneceği aşikar zaten. Bu spoiler doğru olmasa bile. O yüzden çok da uğraşmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Sonuç Luffy tek yedi,Oden de yediği darbe sonucu tek yedi ama değil mi :D Kaido ejder halindeyken sarhoş olmasa ne olacaktı onu anlamadım.Luffy adamın ateş püskürtmesinden rahatlıkla sıyrılık kafasının üstünde bitiyor zaten bir anda.Yine yapacaktı bariz bir şekilde.Adamın tam zoan hali 1v1e uygun değil her zoanda olduğu gibi.Fiziksel güç olarak belki daha bile fazlası var ama hantal.
Yani sana göre Oden=Luffy mi :confused:

İşte bu bence Hasır şapkaların hiçbir tayfayla kıyaslanmamasını göteriyor çünki onlar beklenen umut ve herkezi geçecekler.
Tayfayı bilmem de Luffy reis coşacak, o kesin.:)

Öyle birşey yok.Kaido = Oden

Ortadan yarılıp geçilen Kaido ancak arkadan açık bulunca indirebiliyor.Kafasına kılıcı sallama açığı bulsa Oden de aynısını yapardı.
Evet, Oden de tek atardı. Aaa pardon ya, zaten denedi de atamadı di mi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık