Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya ben Kaido'yu da anlıyorum. Düşünsenize hayvan gibi tayfa kurmuşsunuz. Belki de sizin ilk tayfanız. Linlin, Edward, Xebec ve Shiki falan var. Herkes atarlı herkes en az 2 metre. Girdikleri adaya tek bile atmıyorlar çeyrek atıyorlar. Birisi deprem atıyorum, öbürü cinlerini salıyor. Xebec muhtemelen basıyordur akışı. Shiki gereksiz nesnelerle Fujicilik oynuyordur. BUM BUM BUM!! Yeni Dünya'nın içinden geçiyorsunuz ve siz sadece 10 kusurlu yaşlarınızdasınız.

Sonra bir gün kaptanınız cami duvarına işiyor. Karşınıza Roger ve Garp çıkıyor. Yer misin? Yemez misin? Bi akış bi sevgi yumruğu!! Bi akış bi sevgi yumruğu? Ergen olduğunuz için indiririm diye Garp'ın üzerine çullanıyorsunuz Garp ağzınıza sevgi yumruğunu döşüyor. Sonra Roger'la Garp, kaptan dediğiniz adamı ibreti alem olsun diye döverek öldürüyor. Tabii Wano'yu hileyle hurdayla ele geçirirsiniz.
Keşke Oda değil de sen çizseydin seriyi bari bir birini dövebilen karakterler görürdük :good:

Üye silindi 1004

Keşke Oda değil de sen çizseydin seriyi bari bir birini dövebilen karakterler görürdük :good:
4vs2'yi çizerdim. Roger vs WB'yi yine berabere bitirirdim ama şaftlarını kaydırtırdım en az 10 sayı sürerdi dövüşleri. Oden'in pestilini çıkartırdım.

Kaido'nun ejder halinde olması bile Oden seviyesi bir adam için fazlasıyla açık yalnız.Aynı ejder formunun ağzına Luffy de vurdu.Tam zoan hali en zayıf hali adamın işte.Ki fbde bile Oden'e karşı hibrit açmamış görünene göre.
Luffy, Kaido sarhoşken vuruyor Kaido anca zoan formundan çıkıyor. Sonra Kaido daha yok mu çekiyor, Luffy g4'le dalıyor yine fıs. Oden bir yarıyor herifin feleği şaşıyor. Oden de Enma'nın dillere destan haki emcüklemesini kullanmamış ?

Ya ben Kaido'yu da anlıyorum. Düşünsenize hayvan gibi tayfa kurmuşsunuz. Belki de sizin ilk tayfanız. Linlin, Edward, Xebec ve Shiki falan var. Herkes atarlı herkes en az 2 metre. Girdikleri adaya tek bile atmıyorlar çeyrek atıyorlar. Birisi deprem atıyor, öbürü cinlerini salıyor. Xebec muhtemelen basıyordur akışı. Shiki gereksiz nesnelerle Fujicilik oynuyordur. BUM BUM BUM!! Yeni Dünya'nın içinden geçiyorsunuz ve siz sadece 10 kusurlu yaşlarınızdasınız.

Sonra bir gün kaptanınız cami duvarına işiyor. Karşınıza Roger ve Garp çıkıyor. Yer misin? Yemez misin? Bi akış bi sevgi yumruğu!! Bi akış bi sevgi yumruğu? Ergen olduğunuz için indiririm diye Garp'ın üzerine çullanıyorsunuz Garp ağzınıza sevgi yumruğunu döşüyor. Sonra Roger'la Garp, kaptan dediğiniz adamı ibreti alem olsun diye döverek öldürüyor. Tabii Wano'yu hileyle hurdayla ele geçirirsiniz.
Kaido Roger'ın haşin bakışlarını görüp ölü taklidi yapmış bile olabilir.

Yanlış görmen muhtemeldir. Bazı şeyler şaşırtmıyor artık.

Hmm Wano da Marineford'un orada bir ada zaten...
Yani Ashura derken,Sengoku derken,spoilerda denilene göre Oden bile derken çok bariz ama reddediliyordu.Ayrıca dikkat edilmesi gereken nokta Oden sınırdayım derken Kaido'ya daha da güçlen diyor.Yani potansiyel olarak Kaido daha da üstün.Olması gerektiği gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üye silindi 1004

Kaido Roger'ın haşin bakışlarını görüp ölü taklidi yapmış bile olabilir.
Linlin ve Kaido, Luffy'e soyundan dolayı kinli gibi. Net ikisini de Garp dövmüş belli yani bu ya da bunlar Xebec'i çok seviyormuş. Mesela Wb'nin Garp'a kini yoktu çünkü o zaman Xebec diye biri yoktu :DDDDDDD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık