Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Steroidli balıkların tarih saat vermesi ve bu kehanet zırvaları bir meyve gücüne bağlanır umarım. Bilmem kaç yüz yılda bir ortaya çıkan geleceği görmeyi sağlayan, eşi benzeri olmayan bir meyve gücü vakti zamanında kullanılmış ve görülen bilgiler nesilden nesile aktarılmış vs. Meyve gücü olmadı antik silah oldu ona da eyvallah.

Yahu tüm seri birilerinin hayallerini devralan karakterler üzerine kurulmuşken Luffy reenkarne mi diye sövmek çok alakasız. Roger ölmeyeceğim dediğinden ve Joy Boy adı geçtiğinden beri Luffy'nin onların hayallerini, iradelerini taşıdığı belliydi. Şimdi açıklanan bir şey gibi tepkiler veriliyor.

Yahu tüm seri birilerinin hayallerini devralan karakterler üzerine kurulmuşken Luffy reenkarne mi diye sövmek çok alakasız. Roger ölmeyeceğim dediğinden ve Joy Boy adı geçtiğinden beri Luffy'nin onların hayallerini, iradelerini taşıdığı belliydi. Şimdi açıklanan bir şey gibi tepkiler veriliyor.
Hayallerin, iradenin aktarılması ayrı şey reenkarnasyon ayrı şey. Roger'ın ölmeyeceğim demesini her daim hayallerim, iradem sonraki nesillere geçecek olarak algıladık ki OP'un olayı bu zaten. Mangaka kalkıp bu tarz muhabbetleri yeniden doğacağım boyutuna indirgerse sever atar seriyi komple.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık