Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten sevmezdim. İyice nefret ettim.

Tamam da, yine çakallıkla indirmiş. Algıyla falan alakası yok. Oden'in zirve haline geldiğine ve gelişimin durduğuna nasıl karar verdik?
Çakallıkla indirmiş ama adamlar eşit gidiyormuş bu atlanmamalı. Kaido o 5 yıl içinde daha güçlenmiş ve gördüğümüz kadarıyla meyvesini bile kullanmamış gibi görünüyor...

Adam emekli olmaya geldi Wano'ya resmen, yani yaşayacağı maceranın çoğunu yaşadı Roger, WB ile falan gittiği haline göre gelmiş halinin daha güçlü olduğu da dendi.

Heee Kaido karşısında hiç kendini geliştirmemiş midir? Belli seviyede gelişmiş ama potansiyelinin çoğunu ortaya çıkarmış zaten. Bunu şöyle düşün Luffy Onepiece'i bulacak ve tayfayı dağıtacak. Zoro köyüne Dojosuna döndüğünde zirve gücünde olur. Karşısına güçlü biri gelirse yine geliştirebilir kendini ama bu belli bir seviyede olur...

Ya Kaido'nun o zaman zirve gücünde olduğunu mu düşünüyorsun? Burada Oden gömmüyorum Oden'in pek çok kişinin hayal edemeyeceği bir hayat yaşadığı, kimsenin tanıyamaya fırsat bulamadığı adamlarla denize açılıp onların saygısını kazandığı ortada.

Fakat kaç yıl önce. Kaido şuan ki zamanıyla mukayese edilmemeli. Adam yeni nesilden adlandırılıyor zaten kaç defa yenilmiş fakat şimdi bakıyoruz ki "En güçlü canlı" diyorlar.
Xebec'in gemisinde bir Miçoydu bu.

Wb Shanks için ne dediği ortadayken Kaido Shanks ile yeni nesilden adlandırılıyorken "Kaido o zaman şimdi ki halinden az daha zayıftı" demek pek mantıklı değil. Adamın tam güçlenme zamanı, aktif olduğu yıllar bunlar. Oden karşısında bile "5 yıl önce olsa kaybederdim'' tarzında söz ediyor adam. Sonra ise eşit gidiyorlar yani o arada bile güçlenmiş, şimdi ise zirve döneminde adam besbelli.
Her 5 yılda bir bu adamlar lig atlamıyor işte sorun orada.Shanks 33 yaşında imparator olmuş ömrünün sonuna kadar da en güçlü imparator olmanın ötesine geçemeyecek.Bu yaş aralığı karakterlerin zirve gücünde yada zirve gücüne çok yakın olduğu bir dönem.Wb 44 yaşında müthiş güçlüymüş muhtemelen 10 sene önce bu güce ulaştı 54 yaşına kadar da bu durum devam etti.Bu kadar basit açıklamalarla anlaşılacak bir konu niye diretiyorsunuz eskiden ne dediyseniz onlar geçmişte kaldı şu anki tabloyu kabul edin.

Bakalım eğer Oden'in cesedi görmezsek bir daha ki bölüm, Crocus'in sake içtiği şapkalı arkadaş Oden demeye başlayacağım. Bu kadar saçma derecede uzattığından olsa gerek Oden'in dönüşüne dair ümit beslemeye başladım.

Mangaplus resmi çeviri.

Kaido 75 yaşına kadar gelişebiliyor. 98'e kadar da zirve halini koruyor.
Eyvallah. :sapkali:Güçlendi demiş, sınırına ulaştı dememiş.
Çakallıkla indirmiş ama adamlar eşit gidiyormuş bu atlanmamalı. Kaido o 5 yıl içinde daha güçlenmiş ve gördüğümüz kadarıyla meyvesini bile kullanmamış gibi görünüyor...

Adam emekli olmaya geldi Wano'ya resmen, yani yaşayacağı maceranın çoğunu yaşadı Roger, WB ile falan gittiği haline göre gelmiş halinin daha güçlü olduğu da dendi.

Heee Kaido karşısında hiç kendini geliştirmemiş midir? Belli seviyede gelişmiş ama potansiyelinin çoğunu ortaya çıkarmış zaten. Bunu şöyle düşün Luffy Onepiece'i bulacak ve tayfayı dağıtacak. Zoro köyüne Dojosuna döndüğünde zirve gücünde olur. Karşısına güçlü biri gelirse yine geliştirebilir kendini ama bu belli bir seviyede olur...
Oden'in hayali ve amacı bitmedi ama. Hala devam ediyor. Çıktığı macera sadece bir parçasıydı.
Meyve kullanmadı deme baba ya, aşırı komik oluyor. Başkalarıyla iş tutacağına, kullanıp yenseydi o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık