Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben fikrimi değiştirmedim, dikkat et. Gelen bilgiye göre yorumladım sadece. Yine söylüyorum, yine olsa yine aynı yorumu yaparım. Ancak o spoiler yorumu. Bugüne kadar spoiler yorumlarında neler neler yazıldı da bölüm çıkınca değişti. Boşa çırpınmalar bunlar.

Ben gayet iyi biliyorum, sen merak etme. Neyse, yanılsan da kabul etmediğini öğrenmiş oldum. Oden sıradan bir yonkou komutanıdır, diyen sendin. O zamanlar da tartışmıştık. WB'ye katılma şekliyle alakalıydı. Hatırlıyorum yani. :)
Spoiler yorumu demek, daha bir şey belli olmadan karakteri satmak değil. Ya bekleyin olayın bi aslını öğrenelim diyemeden iki dakikada sattınız Oden'i. Bu duruş falan değil. Kendinizi o şekilde kandırmayın. Karakteri sadece yüzeysel değerlendirmekle alakalı bir durum. Ben mesela Oden'i veya herhangi bir karakterin gücü ile alakalı yanlış çıkarım yapıp rezil olabilirim, ama sizinki çok farklı bir durum. İyi olduğunda karakteri sev, kötü olduğunda ilk tekmeyi basan sen ol.:oleyo2:

Dostum iyi hatırlamışsın da keşke okuman da olsaymış. Kendin de söylüyorsun ''WB'ye katılma şekliyle alakalıydı. '' Peki biz şu an o aşamada mıyız? Yani kimler kimlerle tartışıyoruz, şaşırmamak elde değil.:byee:

Oden’e pusu atmamışlar ama Oden Katakuri’ye gelmiş. :(
Oden güçlü ama 5 yıl boyun eğmesi zorumuza gitti. 5 senede bir plan düşünmemiş. O ihtiyarı Raizo aradan çıkarırdı; adam suikastçı güya :of:
Kişiliği ve hataları gücünden apayrı bir konu.O mevzuda fikrim değişmedi Luffy’den bile safça davranan Zoro denebilir.Hatta Sanji gibi hatalı kararlar alan biri.Birazda ondan var.Çok hata yapmış.Luffy gibi şanslı ve yardımcı olacak kalifiye elemanları da olmayınca işleri yolunda gitmemiş.

Genç Kaido diyoruz da resimden hiç gence de benzemiyor. Şimdiki halinden farkı yok sakal dışında.

Oden’e pusu atmamışlar ama Oden Katakuri’ye gelmiş. :(
Kişiliği ve hataları gücünden apayrı bir konu.O mevzuda fikrim değişmedi Luffy’den bile safça davranan Zoro denebilir.Hatta Sanji gibi hatalı kararlar alan biri.Birazda ondan var.Çok hata yapmış.Luffy gibi şanslı ve yardımcı olacak kalifiye elemanları da olmayınca işleri yolunda gitmemiş.
Herkes Lülü gibi şanslı değil. Bir Ban D. Age'i yok :agla:
Yalnız Oden savaşa gitmeden önce Momo ve ailesine yönelik önlem almadan o savaşa gittiyse yazıklar olsun. Ulan 5 sene önce de o meyveyle kandırıldın zaten....
Saflıktan ölmüş adamcağız. Nami gibi biri olsa yanında bu tongaya düşmezdi.

Genç Kaido diyoruz da resimden hiç gence de benzemiyor. Şimdiki halinden farkı yok sakal dışında.
Bende bundan bahsettim kesinlikle çaylak Kaido değil.Shanks nasıl imparator olacak güce ulaştıysa bu adam da ulaşmış.Roger ölüp yonko dönemi açıldığı sıralarda yaşanan bir olay zaten.Öldüğünü gazeteden okuyor Oden.Teach 2 yıl içinde bu güce ulaşıyorsa diğerleri için de gayet mümkün.İmparator olduktan sonra üzerine koymak ayrı bir mevzu.Henüz onu yapmamıştır.O bakımdan o sıralardaki Oden için güncel Kaido seviyesi denmesi daha doğru olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık