Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorma. Geçen bölüm ne güzel şenlikliydi ama bu bölümde açığını bulamıyorum xD
Momo Mane Maneli kadın diyorlar şu sahneden dolayı..
Çorba olması bile kandırıldığından olabilir.. Üstelik karısı falan da yanıyor çocuklarını korumak için :/

Hatta Oden kalesi baskının da Momo'nun olduğunu düşünecek olursak kadının Momo kılığına girmiş olması olasığı epey yüksek gibi.

Bölüm şaheser niteliğinde :D Nerede Oden'i poşet gibi fırlatan Roger nerede Oden'den kötek yiyen Kaido çok güzel bir bölüm la. Cidden farklı seviyenin insanları Roger,WB,Garp,Xebec.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Bire birde Kaido alır gibi bir söylem vardı. Ben de bu yüzden Kaido'nun paketlenişlerinin hep birden fazla rakibin karşısında olduğunu düşünmüştüm. Neyse, unvanın gerçek sahibi Oden-sama bu miti de tarihin tozlu sayfalarına gömdü.
Ben hep diyordum en güçsüz Yonkou Kaido’dur diye. Big Mom çok rahat hacamat ederdi. “Wano’ya gelirsen öldürürüm” falan hikayeydi. Big Mom çeyrek atar buna. Fakat zaten Kaido hep zayıftı yani. Sevenleri savunmak için her paketlenişe bahane arıyordu.

Açmadığını bilmiyoruz, muamma hâlâ gösterilmedi. Lakin BM'nin nerflendigini biliyoruz.

WB de kullanmadı meyve Rogera o halde .d
Roger da WB'ye karşı ileri seviye h.haki kullanmadı derim ben de o zaman :D

Açsa ne olacak? Big Mom içinden geçer Kaido’nun çok net bu artık. :at:
Nasıl yani adamın en büyük gücü muhtemelen hibrit formu zaten.Güç farkının fazla olduğu baya bariz.Bu adamda da bide muhtemelen uyanış var.Linlin'i ben de 1 tık daha güçlü görüyorum ama Kaido'dan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık