Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden is sentenced to be executed by boiling alive
Şu spo dan sonra benim beynim yandı anime de bu sahneyi gözümün önüne getirdim tüyler diken diken :eek:

Kılıç kullanmak için gerekenleri göz ardı ettiğim falan yok. Ama sen bana ''Enma olmasaydı yarabilir miydi'' sorusunun cevabını veremiyorsan benim açımdan o kunuyu konuşmanın bir anlamı yok zaten. Aynı beceriler, aynı güç, aynı haki falan sahipken diğer kılıcı ile kesemeyip Enma ile kesiyor lan adam. Sonra kalkıp Enma'sız Oden'i ben taa üstlere koyayım. Oldu canım.

Şu an için Kaido'nun kriptoniti Enma zaten. Adam o kadar intihara kalkışıyor, adamı kesmeye çalışıyorlar, ama ne hikmetse sadece Enma kesebiliyor. Kaido garibim nereden bilsin Oden'de onun antisi olan silah var...Şans işte. Bazıları Kaido kesen item ile doğuyor...

İsimsiz kılıç demişsin de eğer Oden tüm savaş boyunca sadece Enma ile saldırıp diğer kılıcına davranmadı diyorsan bilemiyorum.... Adam o kadar süre savaşmış, iki kılıç kullanıyor, saldırılarının bir çoğu iki kılıç stili üzerine...İsimsiz kılıca gerek yok, bak başka isimli kılıçlar bile zarar verememiş görünüşe göre.
Mihawk'ta haki yok çünkü görmedik demek gibi birşey bu. Tabi ki Kaido'yu kesebilecek tek kılıç bu değil. Roger daha düşük seviyeli bir kılıçla da kesebilirdi büyük ihtimalle. Oda'nın abartıp şişirmeleri, klasik. Kaido'nun derisi hasar almıyor diye biliniyor. Bilinen tek yarasını Enma'nın vermiş olması, başka bir şekilde hasar alamayacağı anlamına gelmez. Şu iki cümlenin farkını anlayabiliyor musun?

1- Kaido'yu bugüne kadar kesen tek kılıç Enma.
2- Kaido'yu sadece Enma kesebilir.

Ulan bir de Mane Mane meyvesiyle kandırılmışsa bak o zaman tam bir şerefsizlik örneği olur.
Mantıklı olabilir. Ama yazan oldu mu bilmiyorum da Momo gerçek olabilir. Oden'in yıkılışına tepki vermiş.
Yine de belli olmaz kahkaha öncesi tepki de olabilir : ))

Edit: Öyleymiş : ))

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık