Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi Enma dediğin gibi inanılmaz OP bir nesne ve herkesi ve her şeyi yarıp geçmeni sağlıyor öyle mi? Moriah Enma olmadığı için yenildi yani. Peki Moriah'nın Enma'yı kullanabileceğini nereden biliyorsun? Önce Enma'yı kullanabilecek kılıç becerisine, haki kontrolüne sahip olman gerekir. Hitetsu kendisi söylüyor, Kitetsu gibi Enma da zayıf biri tarafından kullanılamaz diye. Wano'da sadece Oden kullanabiliyor. Bu mangada geçen gerçekler. Ama sen bunları göz ardı ediyorsun. Bu yüzden saçmalık.

Oda sana göre çok kötü bir hikaye yazarı mı? Önce superman gibi OP bir karakter (Kaido) yaratıp, sonra da bu çok OP oldu deyip Kriptonit (Enma) mi uydurdu yani? Kusura bakma ama ben senin bu mantığına anlam veremiyorum. İsimsiz bir kılıçla kesebilir miydi Oden? Bunun cevabını bilmiyoruz. Ancak Enma'yı eline alan herkes kesebilecekmiş gibi konuşuyorsun. Yanlış olan bu.
Kılıç kullanmak için gerekenleri göz ardı ettiğim falan yok. Ama sen bana ''Enma olmasaydı yarabilir miydi'' sorusunun cevabını veremiyorsan benim açımdan o kunuyu konuşmanın bir anlamı yok zaten. Aynı beceriler, aynı güç, aynı haki falan sahipken diğer kılıcı ile kesemeyip Enma ile kesiyor lan adam. Sonra kalkıp Enma'sız Oden'i ben taa üstlere koyayım. Oldu canım.

Şu an için Kaido'nun kriptoniti Enma zaten. Adam o kadar intihara kalkışıyor, adamı kesmeye çalışıyorlar, ama ne hikmetse sadece Enma kesebiliyor. Kaido garibim nereden bilsin Oden'de onun antisi olan silah var...Şans işte. Bazıları Kaido kesen item ile doğuyor...

İsimsiz kılıç demişsin de eğer Oden tüm savaş boyunca sadece Enma ile saldırıp diğer kılıcına davranmadı diyorsan bilemiyorum.... Adam o kadar süre savaşmış, iki kılıç kullanıyor, saldırılarının bir çoğu iki kılıç stili üzerine...İsimsiz kılıca gerek yok, bak başka isimli kılıçlar bile zarar verememiş görünüşe göre.

İncelikle alakası yok. Oradaki insanlar ölürse fabrikalarda kimi çalıştıracaklar? Sonra başka adalardan köle mi getirsinler? Halkı Orochi'yle kontrol altına alıp tam zamanlı köle yapmış.
Adam tek başına çökememiş işte Wano’ya. Hatta içeride ki birileri ile de çökemiyor çünkü Oden gibi bir yiğit veriyor küsküyü. En sonunda çocuk rehin alıyor işte çaresizlik :/

Silinmiş Üye

Ne olduğunu bilmiyoruz ki 9 kın kimden dayak yemiş onu çözemedim, Orochinin çöpleri dövemez, Kaiodu adamları dövemez ya bariyer dede vurdu geçirdi ya da King,Queen ne bilem

Fotoğraflarına bakınca da çok dayak yememiş gibiler sanki. Oden düştükten sonra teslim olmuştur bunlar. Bence dokuz kını çok büyütmemek lazım. Yonkou ve adamları arasında fark neyse bunlarla oden arasındaki farkta odur bence.

Kılıç kullanmak için gerekenleri göz ardı ettiğim falan yok. Ama sen bana ''Enma olmasaydı yarabilir miydi'' sorusunun cevabını veremiyorsan benim açımdan o kunuyu konuşmanın bir anlamı yok zaten. Aynı beceriler, aynı güç, aynı haki falan sahipken diğer kılıcı ile kesemeyip Enma ile kesiyor lan adam. Sonra kalkıp Enma'sız Oden'i ben taa üstlere koyayım. Oldu canım.

Şu an için Kaido'nun kriptoniti Enma zaten. Adam o kadar intihara kalkışıyor, adamı kesmeye çalışıyorlar, ama ne hikmetse sadece Enma kesebiliyor. Kaido garibim nereden bilsin Oden'de onun antisi olan silah var...Şans işte. Bazıları Kaido kesen item ile doğuyor...

İsimsiz kılıç demişsin de eğer Oden tüm savaş boyunca sadece Enma ile saldırıp diğer kılıcına davranmadı diyorsan bilemiyorum.... Adam o kadar süre savaşmış, iki kılıç kullanıyor, saldırılarının bir çoğu iki kılıç stili üzerine...İsimsiz kılıca gerek yok, bak başka isimli kılıçlar bile zarar verememiş görünüşe göre.
2 kılıcı ile de kesmiş yarın ne diceksin onu görünce haterlik gözlerini kör etti sakin ol.

Kaidou Momonun varlığından bile haberi yoktur, 9 kından biri hain Orochiye çalışıyor bunların nerede olduğunu gidip söylemiş, Orochidir onu yapan.. Bölümün tamamında da Kaidou esir almışsa da dayağı yicek nasılsa meh.

Kaido'nun haberi yok bence. Kesin mal Orochi falan rehin almıştır o gereksiz veledi. Ağlayıp zırlamaktan bir işe yaramıyor. Millet onun yaşında dev tekliyordu. Hani güç babadan oğula geçiyordu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık