Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger ve Wb fbleri olmasa koca ark perişan zaten.
Fb kapanış ve yeni oerdeyle beraber toplayacak ama. Ben buna inanmak istiyorum.
Bütün yonkouları Xebecke bağladıktan sonra hikayesel anlamda bir beklentim kalmadı benim.Dövüş konusunda hiç beklentim olmadı zaten.Doff luffy savaşı ile bu adamın savaş çizemeyeceği belli oldu.Tek beklentim karakterleri eğip bükmemesi ki onu da yapıyor zaten.Bir Kidi eğmedi işte niye bilmiyorum.Eğse idi ne güzel hayatıma boş beleş şeylerden ve kişilerden uzak yaşayacaktım.

Sahneyi yanlış yorumlamışsınız. Oden, oğlu ile tehdit edildiği için durmuyor. Oğlunu boğazında bıçak dayalı görünce dikkati dağılıyor ve darbe alıyor. Sanki oğlunu öldürmesinler diye durması gibi bir durum yok. Ayrıca oradaki gerçek Momonosuke, sahte değil.
Aynı Luffy vs Katakuri olayındaki gibi yani. Alçaklar, hain insanlar. :(

Sahneyi yanlış yorumlamışsınız. Oden, oğlu ile tehdit edildiği için durmuyor. Oğlunu boğazında bıçak dayalı görünce dikkati dağılıyor ve darbe alıyor. Sanki oğlunu öldürmesinler diye durması gibi bir durum yok. Ayrıca oradaki gerçek Momonosuke, sahte değil.
Bu bana killer zoro dövşünü hatırlatti zoro bir an dikkati dağıldı diye agır yara aldı ve gömüldü sebebi farklı ama bu sunu gösteriyor dikkat danıklığı ölüm demek bu serie de.

Üye silindi 1004

Yalnız oden 5 sene dövüşmedi. Gücü yerinde saydı. Kaido ise o arada da dövüşüp güçlenmeye devam etti. Buna rağmen odeni yenemiyor. oden gerçekten de yaşasa bırak yonkouyu rogerı falan da geçebilirdi belki de. O değilde oden neden kral haki salıp momoyu kurtarmadı.
5 yıl boyunca dans etti. Düzenli dans etmek insanı taş gibi yapar taş. Deli güç kazanır düzenli dans eden insanlar.

Retcon işlerini abarttı ama çizdiği her panelin min 8/10u vardı. Hakkını yeme bu konuda. Özellikle önceki perde arasında Garp paneline ıslanmayan da ne bileyim........
Garp panalleri ayrı hepsi sanat eseriydi onların. Roger ve WB muhabbetleri retcon şöleniydi.

Hala aynı fikirdeyim ben. Bölüm çıkmadan laf sokmaya çalıştığına göre bayağı içerlemişsin la. Olum o kadar alınmayın ya, üzülüyorum sonra.
Hocam içerlemek falan değil, senin temelsiz dayanaksız ve saçma yorumların aklımda kalıyor. İçerleyecek bir durum yok zaten. Aynı şekilde Mihawk'a Vista ayarıdır diyenlerin yorumları da akılda kalıyor. Ne kadar saçma, o kadar akılda kalıcı yani. Anladın? Neden Oden'i aşağı çekmek istediğini tahmin ediyorum ama gelecek cevabı bildiğimden hiç gerek yok.

Her hafta spoiler yorumlarında sen coşuyorsun, ama şimdi bana laf atıyorsun. İlk olarak sadece komutan edecek adama hem WB hem Roger hem de Shanks tarafından övgüler edilmesi ne kadar mantıklı? Hele de Kaido'yu yarmış olması?

Onu geç de nasıl YK'dan yukarısı etmiyor anlatsana :D

Bütün yonkouları Xebecke bağladıktan sonra hikayesel anlamda bir beklentim kalmadı benim.Dövüş konusunda hiç beklentim olmadı zaten.Doff luffy savaşı ile bu adamın savaş çizemeyeceği belli oldu.Tek beklentim karakterleri eğip bükmemesi ki onu da yapıyor zaten.Bir Kidi eğmedi işte niye bilmiyorum.Eğse idi ne güzel hayatıma boş beleş şeylerden ve kişilerden uzak yaşayacaktım.
Sen baya kızmışsın Oda'ya yaw. Kid'i eğip bükeceği kısım geçti. Daha da o işlere girmez. Ceketini alıp çıktı mapustan.

Ya olm ya ağlamalık halimize güleceğim. Bu Momonun orda ne işi var? Yani vs yi bitirecek başka aptal bi sebep yok muydu başka?

Marco ve Jozunun Beyazsakal olayında dikkatleri dağılmaları gibi yani...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık