Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu olay kaido seviyesindekiler icin gecerli kaido'nun dikkati dagılsa oden de kaido'yu kafafdan kesse tek yemicek mi luffy'de aynı şekilde tek yedi
yine yiyiebilir sırf b. haki'nin ileri seviyesini ögrendi diye luffy'nin aynı saldırıyı yediği taktirde tek yemiceğni felan mı sanıyorsuz. bm yese o saldırıyı oden den farklı olmaz durumu.
Bm mi? Ciddi değilsindir umarım.

Alvida'nın saldırısı

Kaido'nun saldırısı

Aradaki tek fark yav Kaido'nun saldırısı güçlüymüş diye algı kasmak.
Yani algı kasmak derken, güçlü zaten. Ben ne demek istediğini anlamadım. İkisi de balyoz kullanıyor diye aynı saldırı mı oluyor? O hayvani fiziksel güçler ve hayvani hakiler boşuna mı? Oda bunları güzel yansıtamıyor, onu kabul ederim ama aynı da demezsin yani. :D

Ha sana göre Kaido, Big Mom'a tek atar yani. İmkansız dediğin ama neyse.
Bm mi? Ciddi değilsindir umarım.
20 yıl önceki bm'nin şuanki kaido'dan cok farkı yok oden kaido'yu nasıl kestiyse bm'yi de keser benim demek itediğim bm'ni. oden gibi dikkati dağilsa ve gardını düşrüp kaido'dan o saldırıyı yese fark eden bir şey olmaz tek yer. aynı durum kaido icin de gecerli yani her iki tarafda böyle bir durum'da bir birine tek atabilir.

Üye silindi 1004

20 yıl önceki bm'nin şuanki kaido'dan cok farkı yok oden kaido'yu nasıl kestiyse bm'yi de keser benim demek itediğim bm'ni. oden gibi dikkati dağilsa ve gardını düşrüp kaido'dan o saldırıyı yese fark eden bir şey olmaz tek yer.
Big Mom o sırada çoktan olmuş ve Yonkouluğu garantilemiş bir korsandı. Fiziksel olarak da Oden'le Kaido'yu üst üste koyardı. Moria'dan dayak yemeye benzemez.

Yani algı kasmak derken, güçlü zaten. Ben ne demek istediğini anlamadım. İkisi de balyoz kullanıyor diye aynı saldırı mı oluyor? O hayvani fiziksel güçler ve hayvani hakiler boşuna mı? Oda bunları güzel yansıtamıyor, onu kabul ederim ama aynı da demezsin yani. :D
Oda derinliği dolduramadı diyorum. Luffy'nin yumrukları sırf güçlüymüş gibisinden lanse ederek Kaido'yu yenildirmeyeceğim dedi. Aradaki haki farkıdır fiziksel güç farkıdır hiç güzel lanse edemedi. Kaido kafaya balyozu indirmiş sırf güçlüymüş diye Oden inmiş işte.

King vs sanji gözümde canlandı. Ateş olayından dolayı. Malum suit ile yanmıyodu sanırsam germa.

Zoro vs queen ya da jack tahminen.

Jack vs. İnu, neko da olabilir.
Vs. ler biraz karmaşık gibi çok adam var ve eşleşmeler 1-1 üzerinden muhtemelen gitmeyecek. Zaten şuan ne sanji ne de zoro sağ kol seviyesinde değiller. Arc sonu belli olmaz gerçi.

Oda derinliği dolduramadı diyorum. Luffy'nin yumrukları sırf güçlüymüş gibisinden lanse ederek Kaido'yu yenildirmeyeceğim dedi. Aradaki haki farkıdır fiziksel güç farkıdır hiç güzel lanse edemedi. Kaido kafaya balyozu indirmiş sırf güçlüymüş diye Oden inmiş işte.

Ya o lafların biraz altı boş olduğuna ben de katılıyorum. Luffy'nin zarar verememesinin tek nedeni haki. Hakisi yetersiz olduğu için savunmayı aşamadı işte. Bu kadar basit. Şimdi vurduğunda aşacaktır.
Ayrıca tek yemesini geçtim, Roger'in isimli ve haki tabanlı kılıç saldırısından sonra kalkıp koşa koşa dövüşe devam eden adam şimdi yonkou gücünde bile olmayan Kaido'nun bir balyoz saldırısıyla bayılıyor. :D Oda cidden sıvıyor bazen ya.

Üye silindi 1004

bu bilgi nerde geciyo.?
Aralarındaki yaş farkından. Kaido, Wano'yu gizlice ele geçirmeye çalışırken Big Mom çoktan ülkesini kurmuş Roger'la etkileşime geçiyor. Kaido sürüngen gibi gölgelerin arasında takılıyor. Kaido, Moria'yla uğraşırken ya da uğraştığı en güçlü adam Oden'ken, Linlin'in muhatap aldığı kişi Roger.

O değil de bu Oden 2 kılıç kullanıyor. Kaidonun yarası çift kılıçla açılmış gibi duruyor. Ya da Enmayı iki defa mu kullandı?
Hiyori'nin söylediğine göre bilinen ilk yarasını Enma'dan almış. Çift yara izi olduğuna göre vücuda temas eden ilk kılıcın Enma olduğunu söyleyebiliriz. Hemen ardından salisaniyelik bir arayla habakiri kesmiş yüksek ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık