Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Momonosuke de sağlam power almış acaba diğer kılıcın özelliği ne.:D

Bu arada Manga yanlış bilgi vermiş bize. Kaido'ya zarar veren tek kılıç demistiler Enma için. :(
Öyle demedi algıyı o yöne kaydirdilar.
20 yıldır kimse kesememiş Kaido'yu.
Tek kesen Oden al buda o adamın kılıçları dan birisiydi ,olay sadece buydu.
Orada diğer kılıçtan bahsedilmedi kesin Enma ultili diye bizim forum garip bir fikire sarildi.

Ulan Oda....... Bir iki teknik göstersen ölmezdin puşt herif........
Oden iyi yarıyor yalnız. Yiğidi çorba yap hakkını yeme demiş extiyarlarımız........

Öyle demedi algıyı o yöne kaydirdilar.
20 yıldır kimse kesememiş Kaido'yu.
Tek kesen Oden al buda o adamın kılıçları dan birisiydi ,olay sadece buydu.
Orada diğer kılıçtan bahsedilmedi kesin Enma ultili diye bizim forum garip bir fikire sarildi.
Enma bolumlerinde geçiyor yalnız bu. Onun dışında Enma zaten ultili bir kılıç özelliği gereği. Yine sopa muamelesi cekiyonuz kılıçlara.:D

Ben de saçını benzetemedim. Shinobu'nun saçında topuzlar yok muydu yanlarda?

Oden'i Enma'lı ve Enma'sız olarak iki farklı şekilde değerlendiriyorum ben. Sen ikisi de aynı güç seviyesindedir diyorsan, bilemem. Enma ile yaptıklarını Enma'sız da yapsın tamam Enma konusunda yanılmışım derim zaten. Ama daha göremedik.

Oden'e dediklerim: Wb'nin tümen komutanı olmak, Roger yancısı olmak, Kaido çorbası olmak. Senin için en üst seviye Wb tümen komutanı olmaksa bir şey diyemem.
Ben de Akainu'yu meyveli meyvesiz diye değerlendireyim o zaman. Daha fazla tartışmayacağım kusura bakma. Bana göre Oda'nın kafasında bir güç seviyesi var ve çeşitli yollarla karakteri güçlendiriyor renk katmak için. Biri kılıç ustası olur, diğeri meyve yer, diğeri haki ustası olur vs. Garp zirve gücündeyken meyve yesin ve herkesten güçlü olsun öyleyse. İşte Oda öyle kurgulamıyor. Oden için kafasında bir güç seviyesi var ve kendisi iki kılıç kullanan bir kılıç ustası tasarlamış. Enma'nın da herkes tarafından kullanılamayacağını belirtmiş zaten. Güçlü kılıç ustalarının ellerindeki iyi kılıçlar, şans eseri onların elinde değil. O kılıcı hakettikleri için onlarda. Biraz kurgusal bak bence.

Enma bolumlerinde geçiyor yalnız bu. Onun dışında Enma zaten ultili bir kılıç özelliği gereği. Yine sopa muamelesi cekiyonuz kılıçlara.:D
Ya sopa değiller. Yinede kılıç biri on yapmıyor.:D İş kılıçta olduğu kadar Oden'de de işte. Ne eskiden denildiği gibi tüm hakisini bir yere toplayıp kesmiş nede sadece Kaido kesen item denilen Enma'yla kesmiş. Adam kendi gücüyle kesmiş. Bir meyve kullanıcını nasıl meyveden ayrı düşünemiyorsak kılıç ustasını da düşünemeyiz.

Sen dedin diye demiyorum, ama neredeyse başka kılıçlarla kesilmesi söz konusu değil diyenler acaba ne düşünecek. Oden iki kılıcıyla kesmiş, Shusui'yle de kesebilirdi Oden. Yine 21'lik olan Wado'yla da kesebilirdi.

Ya sopa değiller. Yinede kılıç biri on yapmıyor.:D İş kılıçta olduğu kadar Oden'de de işte. Ne eskiden denildiği gibi tüm hakisini bir yere toplayıp kesmiş nede sadece Kaido kesen item denilen Enma'yla kesmiş. Adam kendi gücüyle kesmiş. Bir meyve kullanıcını nasıl meyveden ayrı düşünemiyorsak kılıç ustasını da düşünemeyiz.

Sen dedin diye demiyorum, ama neredeyse başka kılıçlarla kesilmesi söz konusu değil diyenler acaba ne düşünecek. Oden iki kılıcıyla kesmiş, Shusui'yle de kesebilirdi Oden. Yine 21'lik olan Wado'yla da kesebilirdi.
Aynen bir on olayı şimdilik boş çıktı. Oden bir kesmisse Enma da bir kesmiş.:D

Ben bu spoilerlardan sonra daha önce bahsettiğim teorimi yineliyorum.

Kaido'nun asıl formu ejderhadır. Chopper gibi. Bu yüzden ejderha formu güçsüz. Meyveli olan formu hito hito'nun dev versiyonu olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık