Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido niye vs de haki basmamış? Hem darbeyi yerken hem bitirici vuruşu atarken hakisiz... Luffy ile olan dövüşte de haki basmamıştı.

Oden'e birisi taaa WBvsRoger sayısında zırcahil demişti. Oden benim için hep zırcahil kalacak adamın verdiği her tepki akıldan yoksun.

Bence makul. Kidd'e saldırmak için bile Apoo'dan intel toplayan adam.
Şimdi şöyle bakmak lazım.Kaido tayfasını güçlü adamlarla doldurmak isteyen biri.Ezeyim pestili çıksın değil.Şu filmdeki Bullet mantalitesi değil yani.O açıdan ben olsam bende yaparım.Apoo öğrenir işte herşeyi.Bu adamı kullanacaksan bıngıldağına vurma ölebilir xD yada Hawkins’e işlemedi diye çok balyoz saydırma diyebilir.Kaido novaların yanlışlıkla ölmesini istemez.Kullanacak onları çünkü.Hawkins seçim şansı olmadığını söylüyor mesela.Herif tırsmış bir darbe daha alsa öleceğini görmüş.Orada işte bilgi almasa kendini tutamayıp öldürebilir.

Üye silindi 1004

Kaido novaların yanlışlıkla ölmesini istemez.Kullanacak onları çünkü.Hawkins seçim şansı olmadığını söylüyor mesela.Herif tırsmış bir darbe daha alsa öleceğini görmüş.Orada işte bilgi almasa kendini tutamayıp öldürebilir.
Apoo olayı baya kirli oynamak yinede. Kendisi gideceğine King'i yollasa, King hepsini öldürmeden paketlerdi zaten. :D

Kaido denen adam savaş olsada girsek, vursak, kırsak kafasındaydı. Adamın olayı o gibiydi bunun içinde dayak yer, ölür, itibarı lekelenir gibi argümanlara pek tınlamayan, sadece savaşmak isteyen bir adam olarak düşünüyodum. Oda aradaki 5 yılı nasıl kapatsan diye düşünüp saçma bişey koydu ortaya. Hem Oden'i 5 yıl mal gibi bekletti hemde kendi yarattıgı Kaido'yu saçma sapan bir hale soktu.

Oden 50 yaşına gelse net Yonko tartışmasız. Kaido ise henüz yeni 30 larına girmiş olmalı, 20 yıl gibi sürede tabi çok fazla güç artışı olması dogal. Fakat karakterin içine etti benim gözümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık