Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido’nun şu hareketini korsanlık kimliği altında hoş görenler Oden’in şu 5 sene içinde yaptıklarından daha beterdir benim için.
Kaido düpedüz şerefsiz soysuz birisi.
Kaido “Bm’nin kelepçelerini çözün” dediği zaman
“vay ne kadar döşü kabarık ve billuru sağlam biri” demiştim. Meğersem kelepçeleri çözdürüp Bm ile ittifak kurmak için yalvarmış.
Şahsım olarak Kaido zatını kınıyorum.
Kaido'nun but hareketi yapmasında sıkıntı yok aslında. Adam sonuçta korsan, kirli oynamak gibi şeyleri yapabilir. Yaptığı zaman normal karşılamak lazım. Ancak KFC (Kaido Fangirl Club) üyeleri karakterin gücüne güvenip çok emin konuştular. Sonuç ortada.

Kendine savaşçı ölümü istemese ve ben savaşçıyım ayaklarında takılmasa gayet Kaido'nun yaptıkları hakkıdır. Fakat işte adamın söylemiyle davranışları tutmuyor.
Aynen öyle, sağ da solda intihar edeceksin ölemiyorum diye sonra seni öldürecek düşmanını alicengiz oyunlarıyla etkisiz hale getireceksin. te allam.

Haysiyetli biri olması gerekmiyor da o güçlü imajı çok fena çizildi. Zaten karaktersiz bir tip olduğu Orochi ile işbirliği yapmasından belliydi.
Öyle bir beklentim yoktu kendisinden de yarattığı algı bu tür şeylere ihtiyacı olmadan karşısındakini yenebilecek güçte olmasıydı. Tamamen hayal kırıklığı. Yoksa sevdiğim karakterlerden Luffy bile Katakuri ile dövüşürken korsan dövüşlerinde bu tür şeyler normaldir diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık