Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada haklısın. Boşuna demiyorum bizim barto yonko level diye :d
Ben Oda'nın yerinde olsam Toki gibi bir güç var elimizde, müthiş bir plan yapardım. Tüm savaş ekibini Onigashima'ya götürür ve Toki vasıtasıyla ileri zamana giderdim. Kaido ve çetesi zamanı an olarak yaşarken, geçen sürede zaman atlaması yapan kişiler canavar korsanlarını gafil avlayabilirdi. Ah ulan ah yazar ben olacaktım.

Ben Oda'nın yerinde olsam Toki gibi bir güç var elimizde, müthiş bir plan yapardım. Tüm savaş ekibini Onigashima'ya götürür ve Toki vasıtasıyla ileri zamana giderdim. Kaido ve çetesi zamanı an olarak yaşarken, geçen sürede zaman atlaması yapan kişiler canavar korsanlarını gafil avlayabilirdi. Ah ulan ah yazar ben olacaktım.
O zaman Luffy plot armorla kimi dövecek :gamyon:

Yav adam Rogue Town dışında her yerde merak içinde. Utanmasa savaşta Luffy'ye senin burada ne işin var, neler çeviriyorsunuz, Beyazsakal korsanlarıyla alakan ne gibi şeyler soracaktı. Hancock girdi araya sağolsun. :D

Müthiş insandır, o ayrı.

Oden de Kaido da dümbük ya. Bölüm resmen dümbüklerin savaşı.
Oden en azından saf birisi. Kaido çakal. Bugün Kaido yardakçıları beni çok güldürdü. Kaido'nun yaptığına kılıf olarak "Adam korsan, böyle şeyler yapmasının neresinde tuhaflık var?" diyerek görmezden geliyor. Ancak aynı şahıslar (isim verip rencide etmek istemiyorum) daha önce Kaido'nun gökten tanrı inse yeneceğini, böyle katakulli işlere girmesine hiç gerek olmadığını, tek atıp arkasına bile bakmayacağını söylüyordu. Doğu Perinçek bile bu şahıslardan daha dik bir duruşa sahip.

Oden en azından saf birisi. Kaido çakal. Bugün Kaido yardakçıları beni çok güldürdü. Kaido'nun yaptığına kılıf olarak "Adam korsan, böyle şeyler yapmasının neresinde tuhaflık var?" diyerek görmezden geliyor. Ancak aynı şahıslar (isim verip rencide etmek istemiyorum) daha önce Kaido'nun gökten tanrı inse yeneceğini, böyle katakulli işlere girmesine hiç gerek olmadığını, tek atıp arkasına bile bakmayacağını söylüyordu. Doğu Perinçek bile bu şahıslardan daha dik bir duruşa sahip.
İsim versene :d baya merak ettim şimdi

38 yıl çok uzun bir zaman dilimi.Elbette öyle söyleyecek.Öncesi Miço sonrası yaşlanmış bir adam çünkü.Kaido’nun Shanks yaşına gelene kadar biraz güçlenmiş sonradan vitese takmış olma ihtimali yok.Öyle birşey olsa güncelde yonkolardan çok daha güçlü olmalıydı.Ama onlara denk.Shanks yaşında imparator olur sonra 20 senede Roger’ı geçerdi bu mantıkla.Gelişim bir yaşa kadar ilerler sonra sınırına yaklaştığı için azar azar artmaya devam eder.Kaido şimdikinden zayıf olsa bile imparator olmasına bir adım kalacak yaştaydı Oden ile dövüştüğünde.O yüzden zayıf olması mümkün değil.Wb 40 yaşında zirvesindeydi.O yaştan sonra karakterler o kadar büyük gelişim gösteremiyorlar.Shanks imparator oldu 7 yıl sonra zirvesindedir mesela.Ama imparator olduğu zamanla şu zaman arasında az bir fark vardır.Kaido doğuştan canavar yaş ilerledikçe sürekli güçlenmesi mümkün değil.Zaten canavarca güce sahiptir Mom gibi.
Milyenyum reis mesele aslına çok basit Oden nasıl devam yaşayıp güçlenirdi ve şu bu seviyesi olurdu diyorsak aynısını Kaido için de diyoruz.
Ben hala Oden'in niye 5 yıl beklediğini anlamadım. Smoker'dan daha mı safmış bu adam şimdi? O kadar görmüş geçirmiş, antik tarihi ve dünyanın gizemlerini bile öğrenmiş birisi nasıl bu kadar saf olabiliyor.
Sabahtan beri bunu düşünüyorum.
Hiçbir mantıklı açıklaması yok.
Hani Kaido’ya üstünlük kurmuş falan hoş güzel ama şu 5 yıl benim acayip canımı sıkıyor.
Bence de mantıklı bir açıklaması yok. Oden'i sevdiğim için ister istememez savunma mekanizmam kendi kendine harekete geçiyor. :D
Reis ya:D

Oden az kalsın eline veriyormuş Kaido'nun, ahahahahah :ÇD Oden>Kaido.

O zaman Luffy plot armorla kimi dövecek :gamyon:
Geçiniz bunları, ana karakteri bu kadar süründüren bir çizer daha yok shounen aleminde.

Oden az kalsın eline veriyormuş Kaido'nun, ahahahahah :ÇD Oden>Kaido.

Geçiniz bunları, ana karakteri bu kadar süründüren bir çizer daha yok shounen aleminde.
Kaido yardakçıları baktılar Kaido'nun yenilmesi daha çok zarar verecek, karaktersizlik yapmasını onaylamayı tercih ettiler. Çıtayı Doğu Perinçek'e kadar düşürdüm, sen düşün durumun vehametini.

Birebirde kimse Kaidoyu yenemez çünki çamurdur adil dövüşmez ve onla kapışan herkezi bi punduna getirir öyle yada böyle indirir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık