Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Yetkililerden bir Vs konusu talebinde bulunuyorum.

Genç Oden&Genç Kaido vs Akainu&Kurozumi Semimaru

Demek ki Oden Kaido'dan güçlüyse bu Wb ve roger cidden daha üst . Ah O den olum dalacaktin ah . Valla luffy'i falan unuttum Oden oldu seri ,zaten canım sikkin iyice üzüldüm

Bölüm her şeye rağmen güzel. Epik sahneler var. Bu bölümlerin amacı, Kaido'ya ve Orochi'ye karşı okuyucuyu kinlendirmek. Kendim için konuşursam; işe yarıyor, derim.
Luffy şöyle kafasına kafasına vursun Kaido'nun. Vuracak da zaten. Zoro da keserse ben tatmin olurum. Luffy dövsün, Zoro öldürsün. Bu iş huzur içinde çözülsün. :gamyon:
Oda şuana kadar Luffy veya Luffylerle ittifak kuranlara kimseyi öldürtmedi. Öldürtmez. Burada devreye X Drake girip hapse atar. Son savaşta çünkü herkesi kullanacak bu Oda. Ölme işleri bizim taraftakiler için. Çünkü öldürmek 15 yaşındaki One Piece seyircisine kötü etki yapar. Bunlar nasıl iyi karakter dedirttirir :hhh:

Üye silindi 1004

Oda şuana kadar Luffy veya Luffylerle ittifak kuranlara kimseyi öldürtmedi. Öldürtmez. Burada devreye X Drake girip hapse atar. Son savaşta çünkü herkesi kullanacak bu Oda. Ölme işleri bizim taraftakiler için. Çünkü öldürmek 15 yaşındaki One Piece seyircisine kötü etki yapar. Bunlar nasıl iyi karakter dedirttirir :hhh:
X- Drake koca filonun yapamadığı teslimatı yaparsa direkt Amiral olur. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık