Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şaşırtmaya devam ediyor korsanfan, adamlar art arda ve birbirlerine bakarken görünürken bile inkar eden çıkıyor pes doğrusu :oleyo:

Yenilmesini kastetmemiştim aslında açıklamayınca öyle anlaşılmış. Bu adam şu ana kadar iyi bir kavgaya yok demeyecek, dövüşüne kimseyi karıştırmayacak, ölümüne dalacakmış gibi bir imaj çizdi. Bire bir dövüşecek bir adam değilmiş yeri gelince tırsıp plan da yapıyormuş. Herifin imajı gökyüzü adasından yere çakıldı resmen.
Anladım. Evet, o imajına son derece zıt bir işin içine girdi beyimiz. Belki sonradan değişmiştir diyeceğim ama sanmıyorum.

Adam savaş meydanında aktif olarak savaşıyor o an. Zaten Oden de görünüşe göre onun attığı saldırının etkisiyle savrulmuş en son. Sonra kalkıp bağırarak ona doğru koşuyor. Sonrasında Kaido'nun ona doğru baktığı bir panel de çizilmiş. Daha ne olsun? Luffy ile dövüşürken zil zurna sarhoştu. Şimdi adam önceden gelip Oden'i beklemiş. 5 yıldır hazırlık yaptığı bir savaş sonuçta, sarhoş olacak hali yok.

Adam savaş meydanında aktif olarak savaşıyor o an. Zaten Oden de görünüşe göre onun attığı saldırının etkisiyle savrulmuş en son. Sonra kalkıp bağırarak ona doğru koşuyor. Sonrasında Kaido'nun ona doğru baktığı bir panel de çizilmiş. Daha ne olsun? Luffy ile dövüşürken zil zurna sarhoştu. Şimdi adam önceden gelip Oden'i beklemiş. 5 yıldır hazırlık yaptığı bir savaş sonuçta, sarhoş olacak hali yok.
+1 Daha ne olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık