Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boyka nın ilk filmini izleyenler hatırlar Boyka hapiste ünlü bi dövüşçüyle kavga ediyor Boykanın adamları bunun suyuna ilaç atıyor adam baygın baygın çıkıp Boyka ile dövüşüyor tabii Boyka dövüyor bunu ama haberi yok böyle bir olaydan. Sonra bunu yapan adamını öldürüyor. Kaidoda habersiz olabilir. Gelecek bölüm yaşlı kadını uçurabilir... Gerçi gerek yok çünkü adam korsan. Korsanlardan her türlü pislik beklenir ama burda niyeyse korsan delikanlı olsun diye bi beklenti var... :(

Kaido'nun seviyesi belli değilken, Oden'in önünden arkasından kesmesinin bir anlamı var mı?

Kaido'yu suçlamaya da gerek yok. Adam kendinden güçlü gördüğü birisiyle çıkarı için adil dövüşmek zorunda değil. Yonkou olma planı yaptıysa, niye riske atsın ki? Dayak yiyip tüm planı çöpe mi atsın? Kaido'ya laf edenleri ve Kaido vs Oden dövüşünden seviye çıkarımı yapanları çözemiyorum.

Oden'i alt ettiğini düşündüğü için dönüyor. Sonra Oden bağırınca saldırmak için tekrar o tarafa dönüyor. Ağzından belli zaten saldırıya hazırlandığı.
Zorlamayın artık ya. Cidden olmuyor hocam.
Sende zorluyorsun farkında değilsin. Nasıl anladın Odeni alt ettiğini düşündüğünü? :(Odene bakmadığı zaman da ağzı açık. Adam dönüp bakacak tabii kim la bu bağıran diye. Zaten anında saldırıyı yiyor.

Sende zorluyorsun farkında değilsin. Nasıl anladın Odeni alt ettiğini düşündüğünü? :(Odene bakmadığı zaman da ağzı açık. Adam dönüp bakacak tabii kim la bu bağıran diye. Zaten anında saldırıyı yiyor.
Alt ettiğini düşünmüyorsa o zaman saldırı geleceğini de çoktan biliyor olması lazım. Bu senin savunduğun şeyi daha da mantıksız bir hale getiriyor.
Evet hocam. Bu iki ağız açıklığı aynı, zorlayan da benim:

Alt ettiğini düşünmüyorsa o zaman saldırı geleceğini de çoktan biliyor olması lazım. Bu senin savunduğun şeyi daha da mantıksız bir hale getiriyor.
Evet hocam. Bu iki ağız açıklığı aynı, zorlayan da benim:
Adamın Wanodaki en büyük rakibi Oden. Alt ettiğini düşünse bi yanına gidip bakmaz mı? Ya da ekstra bi saldırı hazırlığında olmaz mı? Belli yani orda olduğunun farkında bile değil. Adam saldırıyı yapıyor orda sanki hiç kimse yokmuş gibi kafasıyla başka tarafa bakıyor. Bu sahnelerde benim görüşüm Kaido yine saldırı yapacak ama Odenin olduğu tarafa değil. Sonra Oden bağırınca dediğim gibi ne var la orda diye bi kafayı çeviriyor. Çevirmesiyle darbeyi yemesiaynı an. Dikkatle bak sadece kafasıdönmüş tüm vücudla dönmemiş. Şöyle bi bakıyor işte kim var orda diye... :(

Edit: Birde tuhaf yani saldırı efekti falan çizilmemiş Kaidonun ağzına.

Adamın Wanodaki en büyük rakibi Oden. Alt ettiğini düşünse bi yanına gidip bakmaz mı? Ya da ekstra bi saldırı hazırlığında olmaz mı? Belli yani orda olduğunun farkında bile değil. Adam saldırıyı yapıyor orda sanki hiç kimse yokmuş gibi kafasıyla başka tarafa bakıyor. Bu sahnelerde benim görüşüm Kaido yine saldırı yapacak ama Odenin olduğu tarafa değil. Sonra Oden bağırınca dediğim gibi ne var la orda diye bi kafayı çeviriyor. Çevirmesiyle darbeyi yemesiaynı an. Dikkatle bak sadece kafasıdönmüş tüm vücudla dönmemiş. Şöyle bi bakıyor işte kim var orda diye... :(
Anladım.

Mesele şu ki 1'e 1'se Kaido alır efsanesi ile tanıtılan adamın hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı. Gerisi boş. Kaido da tırtmış.

Mesele şu ki 1'e 1'se Kaido alır efsanesi ile tanıtılan adamın hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı. Gerisi boş. Kaido da tırtmış.
Çok yanlış bir bakış açısı. Wb en güçlü korsan diye hiç mi yenilmedi hayatı boyunca? Öyle bir sahne görsek bu nasıl en güçlü adam mı diyeceğiz? :/ Kaido'nun zaten 7 kere yenildiğini biliyoruz üstelik. Günümüzde ise gücünün zirvesinde ve en güçlü varlık olarak görülüyor.

Birini sola birini sağa çizmiş mangaka.Solda Kaido sağda Oden nitoryu diyor.Yüzyüze baktıklarını göstermiş çapraz çizimle.Onun anlatımından başka birşey değil.Biri sağa bakıyor diğeri sola.Hani zorlayın da bu kadar zorlamayın komik oluyor.Yanlışta diretmekten büyük hata yoktur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık