Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tek başına tüm wanoya dalacak cinsten değilmiş ama iyi oldu böyle. zaten odene karşı söylediği de buydu, adam olarak sayıları girdikleri bi takım savaşlarda azalınca adam toplamadan tüm wanoya karşı savaşmak istememiş. odenin hyogoro bağını koparınca wano bağını da koparıp yine bi şekil dengelemiş oldu.

bunlarla kaidounun birebir dövüşme meselesinin bi alakası yok aslında, kaidou yine birebir dövüşür ama neden dezavantaja girsin ki :S biz tanıtımdan fazla beklentiye girip tek başına ülke yok eden bi adam sandık, mermiye kafa atan, demirden korkmadan trene binen biri sandık ama mantıklı düşünen biri olması hayalleri yıktı :T

kaidou bence şunun farkında, güçlü olanı takip eden çok olur, güçlünün yanında da güçlenirsin, yani oden zaten birebir kaidou ile dövüşmeyecek biri bu sebeplerden çünkü sürekli peşine adam takılıyor. ayrıca wanonun şogun adayı, bu adamın elini kolunu koparman lazım yoksa güçsüz düşer ve saldırıya açık olursun. morianın verdiği hasardan bile bahsedilmiş, güçsüzleşmiş bi yonkou ordusu haberini alana diğer yonkou da dalar. neyse işte :T birebirde dövüşecek adam değilmiş değil de aklı olan bi canavarmış diyelim.
Gökyüzü adasından atlayıp ölmeye çalışırken tanıtılan adam bu. Oda tanıtırken başka imaj çizdi zamanla daha değişik şeyler ortaya koydu. Karasakal gibi bir korsan olarak göstermeye başladı. Bu da hayal kırıklığı yaratıyor. Deli dolu bir adam olarak daha ilgi çekiciydi kendisi.

Baya hesap kitap yapıyor aslında. Smile üretimi olsun, güçlü adamları öldürmeyip kazanmaya çalışması olsun gayet de planlı birisi. Ölmeye çalışması da numara kesin.
Hesapsız kitapsız, kalın kafalı ve her şeyi güçle çözmeye çalışan Kaido tiplemesi daha iyi olurdu. Yakışmıyor bu adama beynini kullanmak. :/

Ödüller herşeyi anlatıyor aslında,wb roger birbirlerine üstünlük kuramadılar shanks wb aynı şekilde bm kaidoda, ve ödülleri arasındaki fark çok az eşit gibi bişeyler.Ha Kaido en güçlü varlık olduğundan o hepsinden önde şuan.Bir balon varsa oda odendir patladı gitti :)

Ben mi göremiyorum yoksa hala türkçesi çıkmadı mı?
daha çıkmadı ki zaten uluslararası okumaya dün açılmış olmalı resmi olmayan çeviriden türkçeye çevrilmesi bi takım sebeplerden yapılmamış olabilir. bölüm de pazar günü çıktığını düşününce, valla üzerine yarın işe gideceğimi bilsem kişisel hayatıma ve istirahatime odaklanırdım bölümü çevirmek yerine :d pazartesi de çalıştığımı düşünürsek akşam bilemedin salı falan hallederdim :d

Bayağı bildiğin başka bir yere odaklı, 90 derece açı var ulan :D
mop başkan bilerek polemik mi başlatıyon :d oda panel panel göstermiş birbirlerine baktıklarını, sonraki karede de odenin nasıl o yüksekliğe çıktığını çizmemiş, illa ki kaidounun kafasını odene çevirdiğini çizmesi mi lazım kare kare :T birbirlerine baktıkları yanyana panelde zaten steş püskürtmek için ağzını açtığı belli yani.

Nasıl bakmıyor neyse gerçi animeyi de kabul etmezsiniz, öyle olsun sizin için.
la bırak sen de, animede nami cracker ile kılıç tokuşturacak seviyede neyi adam akıllı resmetmişler de bunu edecekler. sen animeyi kabul et hadi pış pış.

daha çıkmadı ki zaten uluslararası okumaya dün açılmış olmalı resmi olmayan çeviriden türkçeye çevrilmesi bi takım sebeplerden yapılmamış olabilir. bölüm de pazar günü çıktığını düşününce, valla üzerine yarın işe gideceğimi bilsem kişisel hayatıma ve istirahatime odaklanırdım bölümü çevirmek yerine :d pazartesi de çalıştığımı düşünürsek akşam bilemedin salı falan hallederdim :d

mop başkan bilerek polemik mi başlatıyon :d oda panel panel göstermiş birbirlerine baktıklarını, sonraki karede de odenin nasıl o yüksekliğe çıktığını çizmemiş, illa ki kaidounun kafasını odene çevirdiğini çizmesi mi lazım kare kare :T birbirlerine baktıkları yanyana panelde zaten steş püskürtmek için ağzını açtığı belli yani.

la bırak sen de, animede nami cracker ile kılıç tokuşturacak seviyede neyi adam akıllı resmetmişler de bunu edecekler. sen animeyi kabul et hadi pış pış.
Adam akıllı değilde en azın bakma olayı çözülür :utaniyorum:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık