Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@twei @kuroashi.no.sanji1993 Teşekkürler.Beklediğim gibi şu an gördüklerimizle çelişen birşey yok.Tek yarasını veren kılıç diyor ki bu doğru.Ama işte mangakanın gizem kasması yine.Burada ikinci kılıcın da yara verdiğini söylemiyor.Söylerse son bölümde Oden’in sahnesini tahmin edecektik çünkü.

Kaido gelene geçene tek atıyor.O kadar ciddi kesikten sonra normal formuna döndüğü gibi hiçbir olmamışçasına zavallı odenin pekmezünü akıttı ayı herif.

Şu Olsaydı Bu Olurdu Teşkilatı (ŞOBOT) toplanmış yine.

Bu Teşkilatın üyeleri marineford savaşında "Heee Beyazsakal genç olsaydı görürdük gardaş!" yorumlarını ciddi ciddi yazmalarıyla nam salmışlardır.

Bir kez daha görmüş olduk ki One Piece evreninde vs'ler ŞOBOT üyelerinin hayal dünyasındaki gibi, "0.2 saniye daha hızlı hareket ediyor kankam dolayısıyla o alabülü yağne." minvalinde olmuyor. Oden karakter tasarımını beğeniyor olsam da yerlere göklere sığdıramamanın anlamı yok zira adamı bildiğin sakız gibi çiğnediler politik hamleler ile.

Oden Kaido'ya çizik atmışmış. Adamı böyle yamulturlar. Kafasını kaldırırken akan kanlardan aradaki seviye farkını çok net görebilirsiniz.

Bir Kaido atasözü der ki: Sen vurursun dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar.
:hhh:Teşkilat ismi iyi güldürdü

Her şeyden önce çok kalitesiz bir bölümdü. Bir önceki bölümle birlikte paket halinde Oda'nın bu kadar özensiz kurguladığı çok fazla olay hatırlamıyorum ben. En azından bu kadar önemli mevzular için. Savaşı da komedi gibi geçiştirmiş zaten üstelik o kadar efsane saat tribine sokuyor insanları ama gösterdiği aksiyon yarım dakikalık falan. Yorulduysan ara ver reis mangakalık deli mesleği çok yıprandıysan bırak bir müddet.

Valla gençler sizi bilmem ama benim bu vsden çıkardığım sonuç adil bir şekilde dövüşmüş olsalar da Kaido'nun galip geleceği yönünde. Oden'in yüzü hayrat olmuş tek darbeden sonra bu kadarı normal değil. Kaido'nun ejder formunun birebir dövüş için ne kadar gerizekalıca olduğunu da hesaba katınca ben dövüşü bu şekilde yorumladım. Ama gerçekten üstüne düşünmeye değmeyecek kalitesizlikte olmuş onu da söyleyeyim bir nevi ikinci MF vakası. Kaido'nun karakterinde de tutarsızlıklar var. Hadi sonradan değişmiştir falan diye yiyelim bunları onu da es geçiyorum.

İki haftadır bas bas bağırıyorum Oden'i ne ile tehdit etmiş olurlarsa olsunlar yardım istememesinin bu kadar beklemesinin veya alttan alttan plan yapmamış olup bu adamlara inanmasının izahı olamaz diye. İş gerçekten buraya doğru gidiyor. Kaido ve Orochi maytap geçiyor Oden ile. Koca bir ülkenin kaderi sizin ellerinizdeyse bu kadar aptal olmamalı bu kadar yanlış kararlar almamalısınız. Oden'den çok Oda'nın sıçtığı noktadayız gerçi. WB ve kalan Roger korsanlarını da büyük ihtimalle Wano'ya hiç gitmemiş yardım etmeye çalışmamış pro gavatlar olarak çizecek ve saçma sapan bir bahane ile geçiştirecek olayları Oda. Ne diyelim sağlık olsun.
Benzetme on numara:D

Kaidou kalkıp vurunca kafamda canlanan konuşma:
Kaidou: Lan elin ayağın raad dursun, ölüyordum *******
Oden:----

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık