Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Hastayım böyle fan boylara :alkis:
Aokiji Sanjinin o odun atesini semaverde çay niyetine içiyordu :ehe:
Senin saman alevi dediğin mera mera da 1 vs 1 atıyor hie hie ile
Yani dostum millet ne kadar çırpınırsa çırpınsın Ace zamanın Whitebeard korsanlarının 2.komutanı ve dönemin en güçlü korsanlarından
Sadece Oda angusu bunu her zamanki gibi şıcrama tahtası niyetine kullandı:of:
1 vs 1 mi atıyor? Bir atak karşılayınca 1 vs 1 mi oldu? Marineford'da herkes 1 vs 1 yaptı o zaman. Magmadan yanan adamı, King'in sönmeyen ateşi de yakar. Kaido'nun lazerli ateşi de yakar. Sanji'nin bacağı da yakar. Ne bileyim ısı hiyerarşisi diye bir şey var bu seri içerisinde. Daha sıcak olan her şey Ace'i yakabiliyor. Magmaya yanan, King'in sönmeyen ateşine neden yanmasın? Ace'in ateşi sönüyordu fakat King'in ateşi Yunan Ateşi gibi bol yakıcı sönmeyen ateşmiş.

Oden'in hikayesi iyi başladı ama olabilecek en kötü şekilde ilerliyor ve bu şekilde de bitmek üzre. Bu adamla ilgili yazılabilecek en kötü senaryo bu olurdu sanırım. Dövüşün vasatlığından falan da bahsetmiyorum.

Luffy'nin tek yemesine şaşırmıştım fakat zirve oden bile tek yemiş o saldırıdan sonra. Oden ki rogerın hayvani kılıç saldırısı sonrası kalkmış adam

Luffy'nin tek yemesine şaşırmıştım fakat zirve oden bile tek yemiş o saldırıdan sonra. Oden ki rogerın hayvani kılıç saldırısı sonrası kalkmış adam
Yalnız roger vurmak için vurmuş oden e deneme amacıyla slash atıyor wb ye vurmaya çalıştığı gibi vursa oden in amel defteri kapanırdi

Roger öldürme niyetiyle değilde sanırsam
' nasılsın samuray, merhaba ben roger' yani tanışma:flaugh: niyetiyle yaptığı bir saldırıdır. Ciddi anlamda saldırsa oden muhtemelen direk çorba olurdu.

İçimden bir ses, oden bir şekilde yüzünü değiştiren koca karı ile yer değiştirecek ve ölen yaşlı cadı olacak diyor...

Sen git Luffy vs Dofy olayında saçma sapan şeyleri uzat saniyeler için aylar harca ,koskoca efsane kapışmasını ufacik bir sayfa ciz geç .

Ben hala Lawin kaidoyu yenmek için yüzde 30 şansımız var dediğini kısmı bilmek istiyorum.Bu işi sadece Luffye bırakmis olamaz.

Casus kaidonun su yarasa adamı olmasin uzaktan sesleri insandan 6 kat daha iyi duyabiliyordu.

O değilde bölümde Kaido gibi bir canavar adam sayımız azdı 5 sene önce birleşip saldırsan felan yenilebilirdik gibi fakir edebiyatı yapıyor.:hhh:

Şuanda sayıları Kaido+Orochi ordusu 40 bin bizimkilerde toplasan 5 bin kişi zor ...Neyin kafasını yaşıyorsun Oda sensei :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık