Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dize getirme, parçalara bölme vs tam nerede geçiyor acaba ? Olayda 2 hamle var, Kaido ejderha formunda açık hedefken Oden Kaidoyu kesmiş, Kaidoya koşarken de dikkati dağıtılıp tek yemiş. Dikkati dağılmasa da tek yemeyeceğinin garantisi yok. Kaido resmen sen vurursun dikiş atarlar ben vururum toprak atarlar demiş. Odenin G4 Luffyden tek artısı Kaidoya zarar verebilmiş olması. O da bana göre 1 vs 1 sayılamayacak bir durumda. Zira Kaido tam ejderha formunda olmasa Oden onu böyle yakalayamaz. :)
+1

Şu Olsaydı Bu Olurdu Teşkilatı (ŞOBOT) toplanmış yine.

Bu Teşkilatın üyeleri marineford savaşında "Heee Beyazsakal genç olsaydı görürdük gardaş!" yorumlarını ciddi ciddi yazmalarıyla nam salmışlardır.

Bir kez daha görmüş olduk ki One Piece evreninde vs'ler ŞOBOT üyelerinin hayal dünyasındaki gibi, "0.2 saniye daha hızlı hareket ediyor kankam dolayısıyla o alabülü yağne." minvalinde olmuyor. Oden karakter tasarımını beğeniyor olsam da yerlere göklere sığdıramamanın anlamı yok zira adamı bildiğin sakız gibi çiğnediler politik hamleler ile.

Oden Kaido'ya çizik atmışmış. Adamı böyle yamulturlar. Kafasını kaldırırken akan kanlardan aradaki seviye farkını çok net görebilirsiniz.

Bir Kaido atasözü der ki: Sen vurursun dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar.
+1

Tek attı mı? Attı. Bitmiştir :cool:
+1

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanji'nin bacağı bile Ace'in ateşinden daha etkilidir. Ateşin kendisi olması hiçbir şey ifade etmiyor. Bildiğimiz patates gibi meyve.
Hastayım böyle fan boylara :alkis:
Aokiji Sanjinin o odun atesini semaverde çay niyetine içiyordu :ehe:
Senin saman alevi dediğin mera mera da 1 vs 1 atıyor hie hie ile
Yani dostum millet ne kadar çırpınırsa çırpınsın Ace zamanın Whitebeard korsanlarının 2.komutanı ve dönemin en güçlü korsanlarından
Sadece Oda angusu bunu her zamanki gibi şıcrama tahtası niyetine kullandı:of:

MuzluYulafEzmesi

Hastayım böyle fan boylara :alkis:
Aokiji Sanjinin o odun atesini semaverde çay niyetine içiyordu :ehe:
Senin saman alevi dediğin mera mera da 1 vs 1 atıyor hie hie ile
Yani dostum millet ne kadar çırpınırsa çırpınsın Ace zamanın Whitebeard korsanlarının 2.komutanı ve dönemin en güçlü korsanlarından
Sadece Oda angusu bunu her zamanki gibi şıcrama tahtası niyetine kullandı:of:
Yubashiri-sama' ya Sanji fanboyu denildiğini göreceğimi düşünmezdim ... Sanji'nin bacağı bile Ace'in ateşinden daha etkilidir derken hayatında görebileceğin en ağır hakaretlerden birini kullandı ama orası doğru .d
http://www.korsanfan.com/konu/sanji-balon-mudur.7083/

Yubashiri-sama' ya Sanji fanboyu denildiğini göreceğimi düşünmezdim ... Sanji'nin bacağı bile Ace'in ateşinden daha etkilidir derken hayatında görebileceğin en ağır hakaretlerden birini kullandı ama orası doğru .d
Öyle deme içten içe bir sevgisi var
Öyle deme
O nefretin altında içten içe bir Sanji sevgisi var :utan:

Manganın ingilizce halini malum ingilizce olduğu için anlamadım ama fotolar'dan anladığım şu kaido ejderha formun da devasa açık bir hedef aynı mf de ki ors gibi hatırlarsanız Ace bile gelme ors açık hedefsin diyordu o sıra denizci topları da rahat rahat vuruyordu şimdi kaidoya dönersek adam devasa boy da açık hedef ve malum oden de şimdi güçsüz değil WB ile Roger ile gezmiş bi adam güçsüz olacak değil ve onun hatıralarını geçmişini izlediğimiz için oda kucultecek değil ya çizgi attirmis ama şu var kaido normal haline dönüp bir an da ayni luffy e yaptığını oden e yaptı ben sanmıyorum ki dikkati dagilsa da çok dayanacagini eğer vuruşu durdursa eyvallah derim veya vuruşu yedikten sonra devam etse eyvallah ama adam teklemis fotodan anladığım kadarıyla ve şu var ben tekrar söylüyorum şuan ki günümüz de ki kaido ile oden ile dövüşen kaido arasın da coook fark var bence ve yine bence oden zamanın da ki kaido yonkou Felan değil aynı shanks gibi belli bir seviye de ama yonkou seviyesin de değil . Bir de şunu hatirlatim luffy çizik atamasada kaidonun ejder formun da ağır darbeler indirip yere serdi kaidoyu aynı şekil normal halin'de de baya darbe yedirdi ama gel gelelim ki ne oluyor hayırdır kardeş ne bu tantana diyerek kaido tek attı luffy e

Bir de şu var bu zaman da ki kaido ile xebe in tayfa da ki kaido ile ve günümüz de ki kaido ile arasın da çok fark var buna göre bence xebec zamanın da yaşanan tanrı vadisi olayı savaşı 4 vs 2 oldu ve daha önce dediğim gibi kaidonun borcu o zaman dan kalma big mom a . Olan şu kaido daha çömez zamanları o zaman Roger ve garp birlik olunca kaidoyu artık teklediler mi bilemem ölecek duruma geldi ve o sıra BM bunu kurtardı BM ve kaido WB nin aksine hain iki yüzlü tipler baktılar işler yaş topuk diyerek kactilar ve zamanın da dediğim gibi 4vs2 başlayan olay 2vs2 ye döndü şu da var daha önce ki bolumler de Roger ile vb karşılasınca rocklarin en güçlü ikinci adamı demesi Rogerin ve uzun zaman oldu dovusmeyeli diyişi demek ki önceden dovusmusler bu da tanrı vadisi olayın da oldu bence . Şimdi asıl sıkıntı şu xebec ile kim dövustü garp mi ? Roger mi ? Ya da karma bir dövüs mu oldu hem Roger WB ile hem de xebec ile aynı şekil de garp da wb ile xebec ile dövüşü ? Şimdi garp xebec ile 1vs1 atti Roger WB ile attı dersek oda bunu yapmaz Roger yancı gibi durur garp WB ile dövüştu desek bunu daha önceden anlardık illa karışık bir savaş olmuştur kesin .

Odenin tek yemesini içine yediremeyenler hala olmayan şeyleri olmuş gibi anlatıp duruyor.Anladık Oda özürlüsü düzgün birşey çizemiyor ama görünen o ki çizilen sahneler bile olmayan hayallerle aktarılıyor.İkiside hazırlıksız saldırı yedi ve sonucu görüyoruz.Bunu görmek neden zor cidden şok içerisindeyim.Kaido sevmeyenler bahane arıyordu işte buldular vurup duruyorlar.Yorumun altına bari bu dediklerim hayalim yazında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık