Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden çok güzel başa çıkabilirdi talihsizlikler yasamasa.

Wano'nun sıkıntısı bir duruş sergileyememeleri. Yoksa çok güçlüler. Abartısız Yonkou tanklayacak bir krallıkları varmış. Hyogoro'su felan zamanında ataş atıyormuş.
Herifler Ryuma zamanında hükümet tanklamış yonkou ne ki.

Oden çok güzel başa çıkabilirdi talihsizlikler yasamasa.

Wano'nun sıkıntısı bir duruş sergileyememeleri. Yoksa çok güçlüler. Abartısız Yonkou tanklayacak bir krallıkları varmış. Hyogoro'su felan zamanında ataş atıyormuş.
20 yıl önceki king,quenn falan alayını şişlemiş yahu bu adamların.Oden ve Hyogoro hariç gördüğümüz güçlü birisi yok.Hatta Hyo bile belirsiz.Komutan gücü yoktur bence.

Herifler Ryuma zamanında hükümet tanklamış yonkou ne ki.
Hükümetin istese indiremeyecegi Krallık yoktur bence. İmu Sama'nın kararına bakar. Herifler Antik Krallığı yıkmışlar.:D

Fazla da abartmamak lazım.:D

@Eustass Captain Kidd

1000 kişiye karşı savasmışlar. Bu arada Wano sadece 9 Kından olusmuyordur. Diyorum ya Wano'da düzgün bir yönetim olsa daha ne baba yiğitler ile karşılaşırdık zor girerdiler Wano'ya.

Hükümetin istese indiremeyecegi Krallık yoktur bence. İmu Sama'nın kararına bakar. Herifler Antik Krallığı yıkmışlar.:D

Hükümet illa ki bütün gücünü kullanmamıştır ama almak isteyip alamamışlar bu da bir gerçek. Ryuma reis o korkuyu salmış bunlara.

@Eustass Captain Kidd

1000 kişiye karşı savasmışlar. Bu arada Wano sadece 9 Kından olusmuyordur. Diyorum ya Wano'da düzgün bir yönetim olsa daha ne baba yiğitler ile karşılaşırdık zor girerdiler Wano'ya.
Sayıların bir önemi yok bu mangada.Sal Akainuyu o bin kişi içine on dakikada temizlesin gelsin veya sal katakuriyi moçiye boğsun hepsini.

Sormuşlar bölüm iyi miydi diye.
Evet iyiydi: Kaidonun rezil bir herif olduğunu göstermesi açısından iyiydi
Evet iyiydi:Sinirli Luffy'nin tek yemesinin normal olmasını açıklaması açısından iyiydi
Evet iyiydi:Shinobu'nun hain olma ihtimalinin oldukça zayıflaması belki de ortadan kalkması açısından iyiydi
Evet iyiydi: Fb'in bitmesine az kaldığını hissettirmesi açısından iyiydi.
Dövüş adam akıllı çizilmedi, Oden anlık dikkat dağınıklığına kurban gitti falan muhabbetleri de uzatmaması açısından iyiydi. Tabii geçen hafta öyle bir hava estirerek bir de Smoker'ın spoilercıları bizi iyi gazladığı için daha çok dövüş beklerdik ;ama hangi fbte adam akıllı dövüş gördük ki bunda da görelim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık