Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Shanks sütten ama. O bilerek Luffy etkilensin diye veriyor. Yoksa bilmiyor mu koluna koka basmayı? Haki master adam.
Şov için kol vermek > Kaido yaralamak

Kaido şovu zaten var o cepte.
Kaido şovu çok büyük bir şov olmasa gerek. Herhangi bir kılıç ustası ejderha kesiyor yine. İki defa gördük aynı geyiği. Hatta ne iki defası ömrümüz ejderha kesen kılıç ustalarıyla geçti hepimizin.

Anladığım kadarıyla Oden açısından bir sıkıntı yok bölümde bazı kafamda oturmayan yerler de var ama bölüm gelmeden anlaşılmaz millet çok zeki herhalde spoilerdan her şeyi anlıyorlar.
Spoiler yorum kısmı karakterleri linç etmek için en ideal yer. Daha neyin ne olduğu tam belli olmadan karambole getirip zehirleri akıtıyorlar. Ben de yapıyorum zaman zaman, bir şey diyemem. Zoro'nun çıplak erkeklere vurmadığı spoileri düşünce güzel linç etmiştik :D

Spoiler yorum kısmı karakterleri linç etmek için en ideal yer. Daha neyin ne olduğu tam belli olmadan karambole getirip zehirleri akıtıyorlar. Ben de yapıyorum zaman zaman, bir şey diyemem. Zoro'nun çıplak erkeklere vurmadığı spoileri düşünce güzel linç etmiştik :D
Bugünkü spoiler tam linç etmelik spoilerdi. :D

Smoker dostum şu sitede yorumlarini en cok begendigim kisi sensin ama katakuri ile kaidoyu karsilastirmak dogrumu sence ?
Lufi g4 formunda normal saldirilari ile bile doğru durust kataya vuramadi bi denk getirse agzini burnunu yamultacakti katanin belkide ama kaido oylemi adam savunma ihtiyaci bile duymadi g4 saldirilarini ve işin kotu yani dogru durust hasarda yemedi.
Bence katakurinin saldirilari kaidoya pek etki etmezdi. Ve lufinin yedigi saldiriyi yese kesin o da tek yerdi Kisacasi katanin 100 saldirisi 1 kaido saldirisi kesinlikle etmez
Ben ikisini karşılaştırmıyorum, yanlış anlaşılmasın. Fakat senin söylediğin benim mantığıma uymuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık