Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Funduska

Ne alakası var ki? Sazan gibi atlamakla fikirlerimin hala arkasındayım bölümün çıkıp çıkmaması gelen bilgiler ışığında insanların çoşup çoşmaması emip gömmesi kadar normal bir şey yok bence sen kendi fikirlerini bir gözden geçir. Ölü taklidi yapmayın dedikten sonra o aslında kendini biliyora getirmen yorumundan nasıl kaçtığını gösterir birini hedef göstereceksen beni alıntıladığın gibi kişiyi alıntılar ölü taklidine mi yattın diye sorarsın yani geç bu işleri. Ben yeşilcilerle sürekli tartışırım onlardan gaz aldığım falan yok.
Ha birine gönderme yapacaksam bir daha ki sefer sana sorarım artık,alıntılasam mı etiketlesem mi diye :d öylesi daha makbul olur en azından senin gönlün rahatlar değil mi :ddd aynen o kadar korkuyorum ki yorumumdan kaçınıyorum askljdkaldsj ne boş yaptın

MuzluYulafEzmesi

Oda karakterlerin görünüşünü öylesine bir değiştiriyor ki karakter 04853583453 estetik ameliyatı geçirse öyle değişemez . Lol'de ki Meka kostümleri gibi kim kim anlaşılmıyor :D Bayağı güzelmiş ama :utaniyorum:

Kurt kuzuyu yemeye niyetlenmiş...
Kuzu birader suyumu bulandırdin seni yemem lazım
kuzu ama sen yukardasın ben aşağdayım istesemde suyunu bulandıramam desede nafile kurt kuzuya dişlerini geçirivermiş...
Oda Odeni yemeye niyetlenmiş nasıl olsa ölecek fantezi yapayım demiş taklit meyvesi, yetmedi bariyer meyvesi, yetmedi dansöz meyvesi... Bu oda adamı rezilde eder vezirde...

Shinobi net hain, kadın o kadar güzelken haram yemekten ve milletin vebaline girmekten, sıfatı değişmiş. O zamanlarda Orochiye çalışıyordur.. Sevimsiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık