Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden başkent sokaklarında dansöz gibi oynatılırken Dokuz Kın temsili:

Çöp falan diyorlardı bir de Oden'e.
Tükürdüğünü yalamak bir duruş olmuyor,uyandırayım.
Bu bölüme kadar karakter istediğim gibi işlendiği için savundum. Bu bölümde beğenmediğim bir hareket yaptığı için gömüyorum. Sonuçta karakterin ipi Oda'nın ellerinde. Yarın gider Zoro'ya öyle bir sahne çizer ki, bir anda benim için öldürür karakteri. Bu durumda ben de gömerim. Ne yapayım, öveyim mi? Öyle mi ''duruş'' oluyor?
Bak bir şey yazmayanlar için de; ''ölü taklidi yapma zamanları,'' demişsin. Bir senin duruşun sağlam reis, başka kimse duruş nedir bilmiyor. :D

O zaman şu gelsin.Bunu biraz değiştirip Oden'e çevirin.:hhh::hhh:

Hahahha Feratlar ve Oden’ler giremez olsun bu artık :D :D
Igddyogidkgdohd:hhh::hhh: sen niye böyle yapıyorsun ya:alkis::alkis: bak ciltleri yakıcak olanlar var yapma artık.
Ben gemileri yaktım artık :D Zaten şu olaydan sonra tüm ciltleri yakalım gitsin :hhh:
Wano arc güya çok gözeldi, Big Mam Arc daha güzelmiş. :artiz:
Valla bir son savaş kaldı. Gerçi Bu Oda onu da berbat eder :D

Üye silindi 1004

Böyle mangakanın ... Türk serisi olsa ve yazarı böyle b.k etse milletini , bizim millet asardı .Az öv işte caponları ,salak bu adam :artiz:
Adamın milletini övmeye ihtiyacı yok ki. Adamın milleti dünyanın parasını kaldırıyor zaten. One Piece diye bi seri uyduruyor tüm Dünya din, ırk, yaş, millet ve sınıf fark etmeden sapığı oluyor. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık