Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler da Oden hapsolmuş yerine şekilci nene geçmiş deniyor ama Oden dans ederken izleyenler arasında şekilci nene var. Hangisi doğru *******? İkisi de skandal, ama ikincisi öyle bir skandal ki tövbeler olsun Oda sen ne yaptın lan dedirtir adama. Bölüm çıksın bir an önce de bakalım. Tadım kaçtı yeminle
Dün verdiğim spoilera laf ettiniz, bak ne geldi?

Sonuç, en sevilmeyen shichi belki de. Kum abi kadar değer görmüyor malesef :gamyon: Moria adam, bir de tayfasina önem de veriyor diğerlerine nazaran.
Şu adam şu muameleyi haketmiyor
Adamın tipi bozuk şimdi. Ondan hep bunlar. Koy Mihowk'u kızlar şu tepkiyi verir eminim. Sahneyi bulamadım la Youtube'da ama minik bir özet çakayım. Trans bireyler vardı Gintama da sdfdsjhfsd Bunları host abimiz doğruyordu. Bu trans bireyler kesildikleri için mutlu oluyordu falan onun gibi bir şeydi :D

La harbiden Moria kadar olamamışlar.
Sadece Oz bu dokuz çöpün içinden geçer.. Vasıfsız herifler saldırı için Oden'i bekliyorlar Oden geliyor bir 5 yıl sonra ee yetti artık moduna giriyor :hhh: Mihowk öveceğim aklıma gelmezdi de iyi ki gitmemiş bu Wano'ya :oleyo:
Luffy'den de koşarak kaçıyordu. İlginç bir adam. Herhalde ölüm riski ne kadar yüksek olursa o kadar dövüşesi geliyor.
Lütfü'ler gang bang yaptı adama şimdi :S Gerçi o formundaki black box saldırısını başkası yese farklı sonuçları olurdu sanırım. İlk okuduğumda bundan da mı kurtuldun alüminyum demiştim :D
Güç olarak olmasa bile cesarete eline verir evine yollar :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık