Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrıca yanlış hatıramıyorm Mr.2 başka insanların da yüzünü değiştirebiliyordu. Yani bana göre yaşlı kadın sıradan bir insanı Oden'e çevirdi, kendini değil. Zaten bu olaylar esnasında Oden hapiste. Olay bu şekilde mantık kazanıyor bence.

Moria'ya helal olsun şimdi. Kaido ve Teach'in karşısına çıkabiliyor korkusuzca.
Sonuç, en sevilmeyen shichi belki de. Kum abi kadar değer görmüyor malesef :gamyon: Moria adam, bir de tayfasina önem de veriyor diğerlerine nazaran.
Şu adam şu muameleyi haketmiyor
Ya da ilk gelişte Oden bir tuhaflık sezip, Roger ve tayfasına "Benim memlekette bir tuhaflık var. Hele gelin bir bakalım" deseydi. Of, hayal edemedim neler olacağını.
Roger tek başına dalar, Kaidoya kocek taktirir, başkentte oynatirdi Oden gibi

Spoiler da Oden hapsolmuş yerine şekilci nene geçmiş deniyor ama Oden dans ederken izleyenler arasında şekilci nene var. Hangisi doğru *******? İkisi de skandal, ama ikincisi öyle bir skandal ki tövbeler olsun Oda sen ne yaptın lan dedirtir adama. Bölüm çıksın bir an önce de bakalım. Tadım kaçtı yeminle

Ryuuma ve tilkili lord vardı o hariç wano dan adam çıkmamış demek ki ha ? Cidden alayı pirinç toplayan köylü tek farkları kılıç taşıyorlar.Kaido ya hayran kaldım.Az bile sömürmüş bu malları.

Spoiler da Oden hapsolmuş yerine şekilci nene geçmiş deniyor ama Oden dans ederken izleyenler arasında şekilci nene var. Hangisi doğru *******? İkisi de skandal, ama ikincisi öyle bir skandal ki tövbeler olsun Oda sen ne yaptın lan dedirtir adama. Bölüm çıksın bir an önce de bakalım. Tadım kaçtı yeminle
Dans eden yaşlı kadın değil, sıradan birini Oden'e çevirmiş. Oden de Orochi ile 5 yıllık anlaşma yapmış zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık