Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyazbıyık olayının nasıl bağlanacağı da mesele. 5 sene geçmiş aradan, insan "Bu Oden öldü mü, kaldı mı? Gidelim bir bakalım" demez mi? Oden gururundan yardım istemedi desek, Beyazbıyık bir şekilde gelmeliydi. Gerçi Oden'i sokakta dans ederken gördüğünde neler yapardı, kestirmek güç.

Üye silindi 1004

Var ya şov. Oda'yı yeterince tanıdık. O kadar ezdirdikten sonra hakkını teslim edecektir.
Şov çok güçlü bi karakteri yaralamak. Şova gel. Senin ülkenin içinden geçmişler. Milletin ailesini katlediyorlar, millet açlıktan bebeğini kesip yiyor. Yapabildiğin tek şov tinerci gibi adam yaralamak.

İnşallah güzel bir sebep çıkar ya. Ben bile üzüldüm adama. Altını dolduracak gerçek bir sebep olması lazım. Halkın iyiliği için falan filan çok yavan kalır yani.

Bir de neden gemi istiyor acaba. Normal bir gemiden bahsedemeyiz bence. Onu yapabilirler zaten. Ashura ve arkadaşları orta halli gemi yapıyordu zamanında. Ya da Oden ''Bize bir gemi ayarlayın, ben ve yakınımdakiler gerekirse Wano'yu terk ederiz.'' maksadıyla gemi istemiş olamaz. Ama Oden 5 yıl bekleyebiliyor ve ilk sorduğu soru da gemi oluyor. Acaba Oden, Noah gibi büyük bir gemi mi istedi? Adam sürekli Wano'nun kapıları diyordu ve de dışarıya açılmaktan bahsediyordu. Dışarıya açılamadık, bari en azından isteyenleri dış dünyaya götüreyim falan mı dedi?:bilmem: Gemiden beklentim böyle bir şey.

Bu arada son sahne zamanında Zoro 1 yaşında falan. Wano savaş durumunda, Oden gemi istiyor....Zoro şu an acaba kimin evinde? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık