Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla o bir çırpıda aklıma gelen bir şeydi. İpuçları var ama sebebi tam olarak çözemedim. Okla vurulan 2 adam gösterildi. Bu sahne çok alakasız ve kopuk. Bu birinci ipucu bence. Ve Oden, gemi ve Kaido hakkında bir şey sordu Orochi'ye. Bu ikinci ipucuydu. Bu net zaten. İpuçları var ama çözemedim.
Sonda da gözlerinizi kaçırmayın gibi bir şey diyor. Sonlarında plot twist olan akıl filmlerinde söylenecek cinsten bir şey. Bir yanıltmaca var ortada. Muhtemelen Orochi'nin ninjalarından birinin işi. Zaten onlar konuşurken şu kadın ninja onları gözetliyor. Zehirli ok falan da ninja işidir.

Gemi ve Kaido sorusuna Orochi de şaşırıyor.

Ben de öyle düşünüyorum. Yani halkın toplu imhası ile tehdit edilmiş gibi görünüyor. Muhtemelen Orochi "Beni indirmeye çalışırsan, Wano'da sağ adam kalmaz" tarzında bir şey söyledi. Böyle bir sorun da güç ile çözülemez. Ortada Kaido gerçeği var.
Zaten Oden'in halk sevgisi çok fazla gösterildi bize. Daha ilk gösteriminde bile insanların onu kötü görmesine rağmen, onun ölüyü bile düşünüp onu uğurlaması gibi ayrıntılar verildi bize. Oda yine 'insanlar onu kötü biliyordu ama o insanlar için çok büyük fedakarlıklarda bulundu' gibi mesaj verdi bu bölümde bence.

Sonda da gözlerinizi kaçırmayın gibi bir şey diyor. Sonlarında plot twist olan akıl filmlerinde söylenecek cinsten bir şey. Bir yanıltmaca var ortada. Muhtemelen Orochi'nin ninjalarından birinin işi. Zaten onlar konuşurken şu kadın ninja onları gözetliyor. Zehirli ok falan da ninja işidir.

Gemi ve Kaido sorusuna Orochi de şaşırıyor.
Enteresan bir şeyler dönüyor. Sen demiştin galiba; bir benzeri de günümüzde oldu. Bakalım ne çıkacak altından?

Bu arada, Orochi tarafının hainlikleri burada bitmedi. Bildiğiniz gibi, Oden'in ölümünde de var bir şeyler. Yine feda edecek kendini.

Ben de öyle düşünüyorum. Yani halkın toplu imhası ile tehdit edilmiş gibi görünüyor. Muhtemelen Orochi "Beni indirmeye çalışırsan, Wano'da sağ adam kalmaz" tarzında bir şey söyledi. Böyle bir sorun da güç ile çözülemez. Ortada Kaido gerçeği var.
Ek olarak da doğrudan Kaido ile savaşmak istememiş olabilir. Çünkü Kaido sarayın üstünde hemen oradayken savaş başlatsa ölen çok olur. Bunun ardından Orochi ile anlaşmaya gitmişlerdir. Bot bul ve ininde öldüreyim gibi. Fakat Orochi bunu yapmaması ve Hyogo'nun başına gelenlerden sonra saldırı kararı almış gibi.

Fakat böyle olsa da pek kabul edilebilir gbi durmuyor.

Ayrıca bariyer meyvesinin bu kadar absürt savunma gücünün olması saçma. Belki Oden tüm gücüyle saldırmadı desen yine elinde kalıyor zira bariyere birkaç kez de vuruyor.

Ek olarak da doğrudan Kaido ile savaşmak istememiş olabilir. Çünkü Kaido sarayın üstünde hemen oradayken savaş başlatsa ölen çok olur. Bunun ardından Orochi ile anlaşmaya gitmişlerdir. Bot bul ve ininde öldüreyim gibi. Fakat Orochi bunu yapmaması ve Hyogo'nun başına gelenlerden sonra saldırı kararı almış gibi.

Fakat böyle olsa da pek kabul edilebilir gbi durmuyor.

Ayrıca bariyer meyvesinin bu kadar absürt savunma gücünün olması saçma. Belki Oden tüm gücüyle saldırmadı desen yine elinde kalıyor zira bariyere birkaç kez de vuruyor.
Bariyer Meyvesi beni çok şaşırtmadı. Anlaşmanın ne olduğunu daha çok merak ediyorum.

Hastalık gibi bir şey mi diyorsun?
Öyle değil miydi zaten? Bir anda fenalaştılar ve kısa süre sonra öldüler. Tabi 20 sene önce bulaşıcı hastalık geliştirebilecek kadar güçlü olmadığından ya da (daha olası bir sebeple) sadece Oden'e gözdağı vermek için sadece 2 can kaybıyla bıraktılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık