Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Im-sama! Nande bayoo dattebayoo :agla:
-Naru. suman... Luffy-kun ore wa mo...
( :hhh::hhh:)
Luffy'i böyle depresif ne zaman gördük la? Her zaman yaşama arzusu ile dolu cap canlı bir çocuk olmuştur. Bir tek Ace'i ve Sabo'yu kaybettiğinde depresif gördük o da normal. Çocuk hayatta arkadaş kardeş bildiği tek 2 kişiyi de kaybetmişti.:(

Bazı arkadaşlar KK olmak Ace’in hakkı diyordu. Adam Allah’tan direkt Joy Boy olarak gelmiş dünyaya. :hhh:
Naruto > One Piece :hhh:
Goku gibi başladı Naruto'ya karar verdi :ehe:

Luffy'i böyle depresif ne zaman gördük la? Her zaman yaşama arzusu ile dolu cap canlı bir çocuk olmuştur. Bir tek Ace'i ve Sabo'yu kaybettiğinde depresif gördük o da normal. Çocuk hayatta arkadaş kardeş bildiği tek 2 kişiyi de kaybetmişti.:(
Naruto da capcanlı. Sadece seride dram daha ağırlıklı ;) Hem kimse çakma Naruto'yu dışlamıyordu. :hhh::hhh:

Roger 24 yıl önce idam edildi. Günümüzden 24 yıl önce.

Bunun tartışmamızla alakasını çözsem bir taraf belirlerim. Ben armordan bahsediyorum. Luffy Oden'i geçer bu arc zaten. Kaldı şurada 2 büyük arc, Roger'ın yancısını geçer.
Armor ile ilgili bende yazdım cevabı, diğer arkadaşta belirtti zaten. Sen yanlış anlamışın, genel olarak dedim

Üye silindi 1004

Kaguya kontrol edildi var.

Madara kontrol edildi var.

Hashirama kontrol edildi var.

Hatta Oda orada aklınca çakallık yapmış. Hashirama vs Madara'yı farklı ele almış. Xebec'le Roger düşman fakat aralarında dostluk yok. Roger'ı da yalnız başına göndermemiş yanına düşmanı Garp'ı koymuş. Bunlar Xebec'i tokatlamış. Xebec'i temsil eden Beyazsakalla dost düşman ilişkisi kuruyor Roger.

En komik kısım Hashirama ile ölüm sebebi aynı Roger'ın. Eh be Oda!! Muhtemelen sadece Luffy de değil reenkarne olan. Roger'ın kendisi Joy Boy'un reenkarnesi. Çünkü Shanks ne diyor? Kaptanımızla aynı şeyleri söylüyor.

Karasakal muhtemelen Xebec'in reenkarnesi çıkmasa bile akrabası ya da onun iradesinin devamı çıkacak zaten. Im-sama ikisine birden nefret saçıyordu.

Naruto geri döndü...

Reenkarnasyon falan çıkmaz. Yeterince aşina olduğumuz gibi yüz yıllardır iradenin aktarılma mevzusu işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık