Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır değil. Ama geçmesi niye armor olsun?

Kimse demiyor ki aga bu dertlere hep Luffy giriyor. Mesela Luffy hariç kimse ne Marineford'a, ne Impel Down'a ne de Enies Lobby'ye girdi. Hiç kimse niye bütün belalar Luffy'yi buluyor demiyor ama o belalardan kurtulunca bal diyor.

Ace Wano'ya gelmiş. Köylüleri görmüş, Tama ile kanka olup geri dönmüş. Luffy Wano'ya geliyor başında 40 tane bela. Ama Ace Luffy yüzünden öldü plot armor ühüüüü.

Luffy'nin belalardan kurtulmasının sebebi başına diğerlerine oranla daha çok dert tasa gelmesi olabilir mi acaba?
Var mısın onu söyle. Kaido vs Oden gösterilir ve kaido'dan bir damla kan akarsa ben kazanırım iddaayı:oleyo:

Bölüm detaylarında çok fena şeyler var.

Joy boy reenkarne olacak hmm Luffy=Joy Boy zaten belliydi de işte artık confirmed.

Oden için 20 yıl önce öldü deniliyor 2 yıl öncesinde marineford zamanlarında roger için 20 yıl önce öldü deniliyordu yani ölümleri arası 2 yıl
Roger 24 yıl önce idam edildi. Günümüzden 24 yıl önce.
Var mısın onu söyle. Kaido vs Oden gösterilir ve kaido'dan bir damla kan akarsa ben kazanırım iddaayı:oleyo:
Bunun tartışmamızla alakasını çözsem bir taraf belirlerim. Ben armordan bahsediyorum. Luffy Oden'i geçer bu arc zaten. Kaldı şurada 2 büyük arc, Roger'ın yancısını geçer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık