Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bencede Wano nun kapıları açılsa ne olacak açılmasa ne olacak zibilyon tane samuray var bir halta yaramıyor. :artiz:

İzo vatan haini olamaz çünkü sorumluluğu yok, Oden vatan haini çünkü ister kralı olsun ister olmasın oranın sorumluluğu onda o kadar yer temizlemiş, Wano nun kapısını açacağım demiş.. Hani nerde fossss.... İzo Odeni takip eden gariban bir çocuk.. Baktı Oden ülkeyi sallamıyor bunu hiç sallamaz.. :D
Güzel ağlıyorlar öyle deme.

İzo vatan haini olamaz çünkü sorumluluğu yok, Oden vatan haini çünkü ister kralı olsun ister olmasın oranın sorumluluğu onda o kadar yer temizlemiş, Wano nun kapısını açacağım demiş.. Hani nerde fossss.... İzo Odeni takip eden gariban bir çocuk.. Baktı Oden ülkeyi sallamıyor bunu hiç sallamaz.. :D
Oden adamın hasıdır. Ülkesini işgal eden şer odaklarını yarıp, arkadan çevirilen haince saldırılar ile hayata gözlerini yummuştur :D

İzo ve Kardeşini sefaletten sokaklardan kurtaran Oden. Hadi Wb’nin metresi oldu insan bir merak eder kardeşim ülkem beni sefaletten kurtaran adam ne yapıyor diye. Tam bir çöp :/

Hakkı makkı yok yav. Adam gibi oturup biat edeceklerdi. Öyle milleti zehirlemek falan Muhteşem Yüzyıl mı burası? Burası One Piece ha gardaş! :D

Bence Oda çok düşünmemiş bu işi ya. Ama işte İzo her türlü vatan haini bu yüzden :D
Dediğim gibi geri gelmeyen Oden. Kardeşini de Wano'da güvenilir insanlarla güvende sandığı yerde bıraktı ki hatırlarsan Oden ve Toki'ye güvende olmaları için Wano'ya dönmelerini önermişti. Çok sonra onların öldüğünü duymuştur. Bir insanı intikam duygusuna kapılmadı diye suçlayamazsın. Hadi suçladın diyelim izahı mümkün noktaları boşluk var açıklanmadı diye olumsuz kabul edip Izo vatan haini diyorsan. Hikayesinde boşluktan ziyade tutarsızlık olan Oden'e hayli hayli demen lazım ama sen bilirsin : ))

Üye silindi 1004

Bu sefer oden yerine luffy savaşacak işte ama daha çok müttefikleri var, oradan yırtacaklar. Bir de luffy, Oden'i geçecek güç olarak tabii, herkeşi geçtiği gibi, ana karakter normaldir (Plot Armor):D
Yani bilemedim. Oden'i geçmek için armora ihtiyaç olduğunu sanmıyorum. En fazla kocaman dev gibi slash atmıyor mu bu Oden? Gömmek için söylemiyorum. Luffy gibi bir dolu özelliği ve donanımı olan birisi için Oden'i geçmek çok olası bir durum.

Yoo iddiasına girelim arkadaş ile, ben Oden'in son hali luffy'nin hapisten önceki kaido'dan tek yediği zamandan güçlü diyorum.

Kaido vs Oden görürsek belli olacak, yanılıp yanılmadığım.
Oden'i geçmek için armor değil genel bir plottan bahsetmişsin gerisi ile pek ilgilenmiyorum :bilmem: Yoksa yamuluyor muyum.

Niye ki, oden'den güçlü mü diyorsun yani hapisten önce, ayrıca genel olarak dedim plot armor'u, ne de olsa ana karakter.
Hayır değil. Ama geçmesi niye armor olsun?

Kimse demiyor ki aga bu dertlere hep Luffy giriyor. Mesela Luffy hariç kimse ne Marineford'a, ne Impel Down'a ne de Enies Lobby'ye girdi. Hiç kimse niye bütün belalar Luffy'yi buluyor demiyor ama o belalardan kurtulunca bal diyor.

Ace Wano'ya gelmiş. Köylüleri görmüş, Tama ile kanka olup geri dönmüş. Luffy Wano'ya geliyor başında 40 tane bela. Ama Ace Luffy yüzünden öldü plot armor ühüüüü.

Luffy'nin belalardan kurtulmasının sebebi başına diğerlerine oranla daha çok dert tasa gelmesi olabilir mi acaba?

Roger tayfayı dağıttıktan 1 yıl sonra ölüyor roger-dan 2 yıl sonra oden ölüyor yani bu bölüm oden-in ölümünden 3 yıl öncesini gösteriyor momonosuke 5 yaşında

Ace Wano'ya gelmiş. Köylüleri görmüş, Tama ile kanka olup geri dönmüş. Luffy Wano'ya geliyor başında 40 tane bela. Ama Ace Luffy yüzünden öldü plot armor ühüüüü.

Luffy'nin belalardan kurtulmasının sebebi başına diğerlerine oranla daha çok dert tasa gelmesi olabilir mi acaba?
Ne alakası var ? Plot olayının suyu top kekte çıktı. Ace ile alakasız bir durum. Olayın Ace ile bağlanma noktası Luffy'nin inanılmaz saçmalıklarla serisine devam etmesini Ace'den üstün yönü olarak bize kakalamaya çalışmanız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık