Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sayfayı yeni görüyorum. Teşekkür.

Yalnız Oda'nın gökten indirmesi yine sinir etti. Franky madem tanıyor ve görmüş niye hiç bahsetmedi. Ya insan en azından bi görmüştüm ben onu ya kıyak adamdı falan der.
Rayleigh'le güncel zamanda aynı mekanda oturup bundan bahsetmemesi daha da garip aslında. Tren çarpınca hafızasını kaybetmiştir bu da.

Joy Boy'un bıraktığı hazinelerle, Wano'nun, zamanında ''Altın Ülke'' olarak anılmasının bir bağlantısı olabilir mi? Çünkü olay bir şekilde Wano'ya ve Kozuki Ailesi'ne bağlanıyor. Oden, bu bölümde eskinden Wano'nun açık olduğunu da öğreniyor. Acaba Wano'daki hazineleri mi taşıdı Joy Boy? Sonra da Wano'yu bir sebepten ötürü dışarıya kapattılar ya da kapatmak zorunda kaldılar. Kitabeleri Wanolular'ın yazması, Wano'da bir yol kitabesinin olması vs. birçok bağlantı var. Bunu buraya yazayım da, bölüm çıkınca daha ayrıntılı incelemeye çalışacağım.

Joy Boy'un bıraktığı hazinelerle, Wano'nun, zamanında ''Altın Ülke'' olarak anılmasının bir bağlantısı olabilir mi? Çünkü olay bir şekilde Wano'ya ve Kozuki Ailesi'ne bağlanıyor. Oden, bu bölümde eskinden Wano'nun açık olduğunu da öğreniyor. Acaba Wano'daki hazineleri mi taşıdı Joy Boy? Sonra da Wano'yu bir sebepten ötürü dışarıya kapattılar ya da kapatmak zorunda kaldılar. Kitabeleri Wanolular'ın yazması, Wano'da bir yol kitabesinin olması vs. birçok bağlantı var. Bunu buraya yazayım da, bölüm çıkınca daha ayrıntılı incelemeye çalışacağım.
Ben Joy Boy'un bir D. olduğunu ve bir dev olduğunu düşünüyorum reverie arc'ta gördüğümüz IM'in baktığı büyük hasır şapka'da bence Joy Boy'a ait tüm poneleri Ryuma ile birlikte taşımış olabilir belki farklı bir senaryo çizer Ryuma için ODA.

Ben Joy Boy'un bir D. olduğunu ve bir dev olduğunu düşünüyorum reverie arc'ta gördüğümüz IM'in baktığı büyük hasır şapka'da bence Joy Boy'a ait tüm poneleri Ryuma ile birlikte taşımış olabilir belki farklı bir senaryo çizer Ryuma için ODA.
Dev olabilir, evet. Wano'yla ilgili bir bağ olabiileceğini düşündüm. Çünkü bu Altın Ülke mevzusunu sadece bir çıtlattı geçti. Detaya inmedi. Wano'nun neden kapalı olduğu ve Oden'in neden açmak istediğini de hala anlatmadı. Bu bölümde de Oden'in yolculuk sırasında Wano'yla ilgili bir şeyler öğrendiğini görüyoruz. Aynı şekilde, Ryuma'yı da üstü kapalı anlattı tabii. Altın Ülke saldırılarını O savuşturmuş. Dediğin gibi, Ryuma'nın hikayesini de buradan bağlayabilir.

Üye silindi 1004

Roger'ın tayfasının bu maceradan sonra gamsızlaşması çok normal. Adamlar hayatın ve dünyanın, düzenin sırrını bulmuş. Çok şanslılar be Roger'ın gülüşe bak.

Trenle kafa kafaya girmişti ya, unutmuş falan olabilir. Belki böyle açıklar yani.
Aynısı aklımdan geçti. Treni kafasına yiyince kendinden geçmiş.

Oden ve Franky arasında geçen konuşmada Oden kaptanımızla tanışmak istermisin derken acaba Wb'yi mi kastetti yoksa Roger'ı mı?Wb dememin nedeni Odenin ,Franky'nin kimsesiz olduğunu düşünmesi.Kimsesizlerle Wb'nin özel ilgilendiğini biliyor sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık