Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967: Roger'ın Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuzluYulafEzmesi

Rogerın, Odeni alması şans mı? :( Oden olmasa, Oden gibi başka birini bulamasa olamayacaktı tabii. Bunun şansla ne alakası var yahu? Sanki Oden, Rogerın gemisine gökten indi.
Beyazbıyık Wano'da Oden ile karşılaşmasaydı ve Oden Beyazbıyık'ı ikna edip onunla denize açılmasaydı Roger'in Oden'den ve Wano'da antik dili bilen birinin olduğundan haberi olmayacaktı ki . Oden'in varlığından haberdar olmasının sebebi Oden'in denize açılmasına yardımcı olacak insanla yani Beyazbıyık ile tanışması ve denize açılması . Birkaç yıl ömrü kalmışken ve antik dili bilen insanları bulmak çok kolay değilken Roger'in ilgisini çekecek ( Antik Dili bildiğini bilmemesine rağmen ) bir insan olan Oden'in Beyazbıyık gibi çok tanınan bir insanın gemisinde bulunması ,antik dili bilmesi ve Roger ile gitmeyi kabul edecek kadar macera tutkunu olması Roger için şans değil mi ?

Son mangayı okudum da pek anlamadım kısaca özetleyebilecek var mı acaba ? raftel ile laugth tale aynı mı degıl mı ? son manga da tam olarak neler anladık ? :D

Oda'nın bir açıklaması var. Son savaştan önce dünya karışık olacak diye. Ve son savaşı biri tahmin etseydi napardınız sorusuna değiştirirdim diyor. Son savaşın Teach ile olma olasılığı bana göre SIFIR. Elbaf Arc olursa çok büyük bir düşmanla ya da Shanks ile olabilir. Devleri yanına alacağına inanıyorum. Bundan dolayı Shanks olmaz bu kişi. Ya Teach ya bu arc inmezse BM ya da denizciler olacak. Denizciler ne alaka diyeceksin bence bu arcta Luffy değişiği denizci ajanı X Drake'e 3 ponegrifi bulduğunu söyleyecek. Denizciler de devreye girecek. Şunu düşünüyorum Luffy ve tayfası kimlerde savaşacak?
1)Kaido
2)BM
3)Teach
4)Shanks
5)Dünya Hükümeti
2 yıl önceki durumu bi gözden geçirelim. Sondan başa Marinford son savaşa denk geliyor. Ondan önce Gecko Moria bu Teach ile yapılacak dövüşe denk geliyor bence. Ondan önce Cp9 var bunlar da denizci. Bu savaş ise Elbaftaki hükümet güçleriyle olacak savaşa denk geliyor. Doflamingo ile olan savaş ise Crocodile ile olan savaşa denk geliyor. Böyle yazdım ama buna ben bile inanmadım :)))
Dressrosa ve Alabasta'da benzerlik çok ama o kadar büyük bir paralellik beklemiyorum artık çünkü her şey birbirine dolandı. Daha Lodestar'a gidecekler, en baştan başlayıp Laboon'u görecekler BAA'yı yıkacaklar falan filan. Hadi paralellik var desek Enies Lobby = WCI derim. Yine bir tayfa üyesini kurtarma, Luffy'den iki yeni teknik vs vs.
Wano'nun sonucuna göre çok farklı şeyler olabilir BM düşmezse net Elbaf'ta göreceğiz kendisini :D Haklısın, devlerle Shanks'a karşı savaşmak saçma geliyor. Ayrıca şu göz bantlı korsan sbssini bulabilirsem sana atarım. Eğer öyle bir sbs yoksa Teach de olabilir tabii.

Roger'ın güldüğü sahmeye dönüp dönüp bakıyorum.

Umarım bu gizemler açıklandığında gerçekten de ohaaaa derizzz Oda. Şanına yakışır bir final yap bu seriye. Bleach ya da Naruto gibi olmasın.

4 tane poneglyph var yolu gösteren 1 tanesini minkler'den aldık diğerini bm'den çaldık diğer ikisi nerede 3. buldular diye hatırlıyorum dogru mu hatırlıyorum acaba ?_

Bölüm harika ne diyeceğimi bilemiyorum. Harika malzemeler var. Şimşekler çaktı gene beynimde, kalemi tekrardan elime almak için bir ilham geldi. Haydi bismillah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık