Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri dövüşü, Celtic - Barcelona maçı gibi oldu. Celtic için efsane olan maç :D

Rogerda Zoro gibi bulmuş bi yerden Kara kılıç onla olmuş KK işte bu bize Shuusuinin nasıl bi haksız güç kazanma olduğunu öğretir. Demekki neymiş al Zorodan Karakılıcı kalır geriye fasa fiso. Halbuki Sanji öylemi herif kendi bacağını kara bacak yapmış aleme meydan okumuş helal be heyt.

MuzluYulafEzmesi

Rogerda Zoro gibi bulmuş bi yerden Kara kılıç onla olmuş KK işte bu bize Shuusuinin nasıl bi haksız güç kazanma olduğunu öğretir. Demekki neymiş al Zorodan Karakılıcı kalır geriye fasa fiso. Halbuki Sanji öylemi herif kendi bacağını kara bacak yapmış aleme meydan okumuş helal be heyt.
? :D

Kafamızda şöyle böyle oldu dediği dövüşleri canlandıramıyoruz. Tamam Roger=WB olsun ama nasıl dövüşüyor arkadaş bunlar? Dövüşler hep gizemli kalıyor. Rahatsız eden kısmı bu.
WB'nin gücünü gördük çok şükür MF de sıkıntılı haliyle bile karşısında duran görmedik teke tek vs'de öyle 3 gün falan zirve halinde karşısında duran olucağını sanmıyorum kaç bölüm oldu Roger'ın gücünü görmek isterdim Wb'le 3 gün teke tek atıyorsun 1 sayfa göster biz ne saçma bölümleri okuduk ara girer 1 hafta beklersin 2 hafta olur bazen 2 hafta sonra hop saçma bölüm gelsin oku oku 1 sayfa vs. için ayırma ayıptır.

Wbnin zirve haline Roger hariç kimsenin şansı yok.Üstelik daha ortada meyve bile yok.Bu bolumde de meyve gözükmez ise bu adam meyveyi Rogerdan sonra yemiş diyebiliriz rahatlıkla.
Ben de bunu yazmak için geldim. Wbden daha deprem görmedik. Depremi yedikten sonra rogerı geçmesi lazım. Roger şuan zirve döneminde. Daha ne kadar güçlenecek. Acaba kara kılıç mı saldırı gücünü arttırarak dengeye getirdi diyecem de 3 gün zaten wb wbpremsiz dövüştü. Yoksa bulundukları yer dağılırdı.

Yani, Zoro bir süre sonra geçmiş olacak ama kağıt üstünde halen mihawk en güçlü olarak kalacak çünkü gidip dövüşüp ünvanını almamış. Bize mihawk'ın gücünü gösterdi Yonko seviyesi değildi, gerisi önemli değil.
Az önceki tartışmamız da bir yere varmayacak oradan devam etmeyelim. Ancak tek bir tane isimli saldırı duymadığımız birinin tüm gücünü gördük mü sence? Hikaye açısından kafana yatıyor mu bu durum? MF gibi güç seviyesi açısından berbat bir arcta Mihawk'ın gücünü gördük nasıl diyebiliyorsun? Hikaye ve karakter arcı açısından bu adamın Amiral altı çıkma ihtimali yok, sıfır. Nesine istersen iddaaya girebilirim. İkna olacağını bilsem neden hikaye, karakter arcı açısından, Zoro'nun karakter gelişimi açısından Mihawk'ın Vista seviyesi çıkmayacağını da uzun uzun yazardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık