Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gömecem sOda’yı.
Belkide tüm Op okuyucularının şu serideki en merak ettiği vs ne diye sorulsa.%98’i Roger vs Wb der.Yani şu olayı çizecek en uygun ortam oluşmuşken çarpışma çizip yarıda bırakmak nedir lan.Dost olup ayrılmışlar.Eee bu Wb’nin sızlayan yarası yalan mı oldu şimdi.Wb KK’de olmak istemiyor daha sonra bunların kapışmasına nasıl mantığa oturtacaksın?
Hep diyorum şu seriye gereğinden fazla anlam ve mantık yüklüyoruz.Okuyup geçecen.
Oda çapsız bir liboş ya. Elin mangakaları kendi eserlerindeki zirve güçleri özellikle dövüştürüp sonuna kadar çizerken bizimki de şu kadar gün dövüştüler diye goygoy yapsa anca. Hayalkırıklığı resmen.

Oradaki kimse kılıç ustası değil. Hani dediler mi ben kılıç ustasıyım diye :D

Peki nasıl elindeki çivi ve çekiçle yokedilemez taşlara yazıyor sence? Ryou'nun üst düzey kullanımıyla olabilir mi? Hani akışkan hakiyi keskin bir şekilde kullanmak gibi.
O yazıyı Pone'ye yazmıyor sanırım. Normal bir taşa ya da altına yazıyor sanırım.
Ben Ponelerin oluşturulurken yazıldığını düşünüyorum. O süreçte bir teknik vardır ama hakiyle mi yoksa antik krallığın elinde bulundurduğu bir teknikle mi bilemiyorum.

Ölümüne kapışmış olabilirler, aksi halde günelerce dövüş sürmesi mantıksız ama bunu göstermesi lazım eğer göstermeyip, günlerce dövüştüler sonra dost olup hazine paylaştılar dersen kimse işin ciddiyetini anlamaz. Şimdi olduğu gibi, Roger'in açtığı yara bu savaşta olduysa en azından göstermeliydi, zaten bundan sonra kapışmaları çok gerekli de değil.
Hazine mi paylaştılar? Roger, Wb'den önce adaya gelmedi mi? Bildiğin dövüş bitsin diye aldığı hazineden para vermiş. :oleyo::oleyo: Xd

Üye silindi 1004

- Mangaka dövüş çizmeyi bilmediği için yine kolaya kaçtı.

- Favori karakteri diye Buggy, M.J.K’la kafa attı.

- Buggy’i gören Jozu ve Marco’nun hiçbir tepki göstermemesi.

- Shanks’la Marco arasındaki anlamsız iletişim kopukluğu.

- Beyazsakal’ın Shanks’a takındığı anlamsız tavır.

Tüm herkes hafızasını kaybetmiş Sabo gibi.

Aynen, onu da görelim ama bence bozmayacak denkliği.

Garip. :D
Bu savaşta açılmıyordur herhalde.

Roger ve WB çarpışıyordur. İçlerinden bunun dostane bir savaş olması gerektiği bilinclerindedirler.

Sonra Roger hızını alamaz ve yanlisikla WB'ui yarar.

WB: Ne yapıyon lan ciğerimi söktüm...

Roger: Ah panpa kusura bakma vallaha yanlisikla oldu

Aklımda böyle bir şey oluştu.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık