Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hem de fena karışık :D

Haydaaa. Bir dakika ama Smoker kılıç ustaları bu serinin adamları değil :/
Oradaki kimse kılıç ustası değil. Hani dediler mi ben kılıç ustasıyım diye :D

Kılıç ve haki ne alaka ya. Bilen biri anlatsın.

:fool:
Kılıç ustasıyla hakinin alakası yok. O yüzden Roger kılıcına haki bastığına göre kılıç ustası değil. Sıkıntı yok :D

Vay bea 1 ay olmuş :cool::cool:
Hatırladın mı @Roronoa Zoro : ))

Peki nasıl elindeki çivi ve çekiçle yokedilemez taşlara yazıyor sence? Ryou'nun üst düzey kullanımıyla olabilir mi? Hani akışkan hakiyi keskin bir şekilde kullanmak gibi.

Vay be!

Zoro’nun Mihawk’ın önünde eğilmesine laf edenleri, buraya bekliyorum hahaha :D
O konuyu da unuturlar, aynı "Mihawk'ta haki yok" dediklerini unuttukları gibi :D

Savaşı ölümüne yapsalar illa biri yenilene kadar devam eder.

Tamam dost gibi olmaları hoşuma gitti ama bir yandan da gitmedi. Gerçek bir ölümüne savaş bekliyordum.
İşte bu yüzden ölümüne kapıştırmadı çünkü ikisi de kral. Amaçlar farklı.

Gömecem sOda’yı.
Belkide tüm Op okuyucularının şu serideki en merak ettiği vs ne diye sorulsa.%98’i Roger vs Wb der.Yani şu olayı çizecek en uygun ortam oluşmuşken çarpışma çizip yarıda bırakmak nedir lan.Dost olup ayrılmışlar.Eee bu Wb’nin sızlayan yarası yalan mı oldu şimdi.Wb KK’de olmak istemiyor daha sonra bunların kapışmasına nasıl mantığa oturtacaksın?
Hep diyorum şu seriye gereğinden fazla anlam ve mantık yüklüyoruz.Okuyup geçecen.
Sızlayan yara olayı Shanks'taydı.

Ben de onu diyorum Luffy'e korsancilik oynuyor diyorlardı ama Luffy sürekli ölüm tehlikesi altında idi rakipleri de genelde kendinden güçlü ve tecrübeli idi.

Bunlar bildiğin yalancikywn bir iki carpisak sonra kahve içek moduna girmisler. Tabi bu spoilera göre.:D
Ölümüne kapışmış olabilirler, aksi halde günelerce dövüş sürmesi mantıksız ama bunu göstermesi lazım eğer göstermeyip, günlerce dövüştüler sonra dost olup hazine paylaştılar dersen kimse işin ciddiyetini anlamaz. Şimdi olduğu gibi, Roger'in açtığı yara bu savaşta olduysa en azından göstermeliydi, zaten bundan sonra kapışmaları çok gerekli de değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık