Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm hem Roger hem WBden soğudum.

Bu nasıl bir ilişki. Adamların soytarılıkları mı dersin, tavırları mı dersin, Rogerin geçen bölüm ki hayvani aurasının bu bölüm küçük çocuk gibi değişmesi mi dersin, WBin sevgilisine küsen kız tribi mi dersin, Rogerin Odene diz çöküp yalvarması mı dersin...

Çok kötü lan.

Kaido çık gelde bu zülme son ver...
Her ne kadar böyle adamların dostlukları hoş dursa da bir yandan denizdeki en güçlü iki tayfanın kanka modunda çıkması pek de güzel olmadı. Luffy'e laf atılırdı. Oysa Luffy her savaşında ölüm riski taşıyordu la.:(

Şu koştuğu sahne aynı Luffy.Vardı bir sayıda şimdi çıkaramadım.Benzemesi gereken özellikleri benziyor işte bütün kişiliği değil.Luffy o yaşa ulaşmadı henüz zaten nasıl benzesin kişilik ayrıntıları.Çocuksuluğu,aynı sözleri söylemesi ve yeri geldiğinde gösterdiği şeytaniliği tıpatıp aynı Luffy ile.
Aydın ile de bunu tartıştım. O koşması ve diğer saydığın şeyleri bu bölüm baya baya benzetmeye çalışmış. Roger'ın önceki bölüm yaydığı aura bu bölümki çok farklıydı. Önceki bölüm tamamen farklı biri gibiydi.

Oden ile Robin arasında ciddi fark var.Oden tarih bilmiyor yorumlama sıfır gazete küpürü gibi okuyor.Parçaları Roger birleştirecek.Ama Robin hem okur hem çözümleme yapar.Luffy’nin dakika kafa yormasına gerek kalmaz.Hoş yorsa da sonuç çıkmaz Luffy’den bahsediyoruz.O yüzden mangaka yanına Oden gibi biri değil robin gibi biri vermiş.Hem Luffy’nin bu işlere uzak olmasından dolayı hem de gerçekleri bu kez net olarak bulma açısından.Oden yeterli gelmezdi seri sonu için.Sonuç olarak ben olayı çözdüm diye düşünen de aslında yanılıyor olabilir.

Aydın ile de bunu tartıştım. O koşması ve diğer saydığın şeyleri bu bölüm baya baya benzetmeye çalışmış. Roger'ın önceki bölüm yaydığı aura bu bölümki çok farklıydı. Önceki bölüm tamamen farklı biri gibiydi.
Bence D. iradesi diyince belli özellikler aktarılıyor.Sadece örnek veriyorum hangileri olduğunu bilemem ama şöyle.Yani Ace’in iradesi denince kaçmama huyu kafaya koyduğunu yapması falan buna benzer özellikler aktarılıyordur.Ama örneğin tahrik olma ve öfkelenme tamamen Ace ile alakalıdır.Roger da öfkeliymiş bunlar aileden geliyor.İradeyi taşıyacak yeni kişiye geçmez.Roger - Luffy de aynı mantıkta diye düşünüyorum.O yüzden bak Roger yağmacı korsanmış Luffy’den farklı demek pek doğru gelmiyor.Bu irade aktarımında cesaret,azim gibi kavramlar belli özellikler var %100 kişilik kopyalaması yok.

Sanırım cidden Kaido kanabo'yu kokalamadan G4 Luffy'e tek attı. Ya da sadece lanetli kılıçlar kokalanınca haki taşırıyor. Ya da olabilecek en son ihtimal Kaido'nun silahının büyüklüğü yüzünden kokanın taşamaması D:
Taşma derken hangisi rogerin slashınımı diyorsun.Yoksa siyah yıldırımmı ?

Roger ve WB eşit gösterilmişken en azından bu hafta ki manga da nasıl oluyor da WB > Garp oluyor ? wb daha tayfa da yancıyken Garp xebec'in peşine tek gidiyor bu anime de zirveler eşit gösteriliyor işte roger = garp = wb eşittir garp roger ve son olarak HAKİ büyüktür Şeytan Meyvesi anlayana ;)

Rayleigh+Gaban birlikte karşılamaya karar verdiler. Rayleigh KK sağ kolu, Gaban sol kolu.
Roger'in isimli saldırısından sonra biraz uçtu ve sonra koşarak dövüşe geri döndü. Roger de Yonkou üstü bir adam.
Bunlar bence net amiral seviyesi hareketleri. Şu anki Luffy'den falan üstün.
Şuanki luffy'den üstündür oden. Ama arc sonu sanmıyorum. Sanji zoro jimbei arc sonu amiral seviyesine bayağı yaklaşmış olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık