Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de onca geçmişe git ileriye git fb filan derken 1 kez bile Dragon geçmedi... Bu nasıl bir gizem yiğidim...

Ama Roger sonra olayı çakıyor bu yazıtları okuyabildiğini Oden söyleyince yalvarıp istiyor. Yani slash öncesi yanıma alayım diye bir niyeti yok.
Roger Oden ile görüşüp konuşmak istiyor yani hiçbir şekilde ona ölümcül veya ciddi zarar veremezdi
Farkettiysen Roger önce “hey samurai” diyip öyle saldırıyor.
Yani saldırmadan önce Oden’in o Samurai olduğunu her türlü biliyordu.

Roger Oden ile görüşüp konuşmak istiyor yani hiçbir şekilde ona ölümcül veya ciddi zarar veremezdi
Farkettiysen Roger önce “hey samurai” diyip öyle saldırıyor.
Yani saldırmadan önce Oden’in o Samurai olduğunu her türlü biliyordu.
Oden'e ciddi yara verip onu saf dışı bırakır konuşmayı ise dövüşü kazandıktan sonra yapabilirdi. Zaten Oden aradan çekilince Roger korsanları Wb tayfasına çok rahat üstünlük sağlardı büyük ihtimal ile böyle bir fırsatı neden değerlendirmek istemesin ? Beni pek tatmin etmiyor Roger'in slash atarken kendini geri tutması sırf konuşmak için.

Dayı demiş ki; benimle senin arandaki fark kardeş, sen kendi canın için yalvarırsın ben sevdiklerimin canı için.

Zoro: Luffy'i KK yapmak için diz çöker.
Roger: Kendisini KK yapmak için diz çöker.

Bölüm kapağında 2 Kral diyerek Roger = Wb olduğu gösterilmeye çalışıldı. Başka örnekler de var. Ne yazık ki bazı arkadaşlar inat etti. Garp içinde geçerli aynı durum, Garp’ta Roger&Wb ayarı çıkacak ve Luffy’nin dedesi. Garp’ın gençliği de merak etmeye başladım.

Şu Roger ile Wb'nin çarpıştığı an ortada Akainu Kizaru veya Aokiji olsa herhalde pestil olurlardı. :hhh:

Bu bölüm hem Roger hem WBden soğudum.

Bu nasıl bir ilişki. Adamların soytarılıkları mı dersin, tavırları mı dersin, Rogerin geçen bölüm ki hayvani aurasının bu bölüm küçük çocuk gibi değişmesi mi dersin, WBin sevgilisine küsen kız tribi mi dersin, Rogerin Odene diz çöküp yalvarması mı dersin...

Çok kötü lan.

Kaido çık gelde bu zülme son ver...

O değil de onca geçmişe git ileriye git fb filan derken 1 kez bile Dragon geçmedi... Bu nasıl bir gizem yiğidim...
Bu arada drogon'un yüzündeki iz yaramı yoksa başka birşey mi?

Ayrıca dünyanın en suçlu kişisi, aranan adamı yani bir ödül vardır ve acaba ne kadar? Reis en fazla ödüle sahip olması gerekiyor. Güç olarak yonkou'ya denktir muhtemelen ama ideoloji olarak ülkeleri etkiliyor yani ödül yonkou üstü olabilir 5 milyar falan.:respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık