Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB tayfasındakiler Shanks ve Buggy için sağlamlardır diye konuşuyor :D Buggy için bile... Gizli silah Buggy mi yoksa :p

Oden de aura sezme olayları var :D Müthiş bölüm ya Odenin heyecanı bize müthiş bir seri izletiyor şuan...

Roger'ın, WB ile denk olmasının imkanı yok. Sebebi şu bu adam Garp ile Xebec in tayfayi patlattığı zaman WB de oradaydı. WB hemen hemen Roger ile aynı yaşlarda diyebiliriz herhalde. Belki 5 yaş fark vardır aralarinda.

Roger seri de cidden bambaşka bir seviye.
Oldu ki sıralama yapacak olsak Roger = Garp > Wb diye sıralama yapılabilir. Ben böyle düşünüyorum.

Ama o Xebec olayından sonra WB kendini bariz çok geliştirmiş.
Son sayıda çok minik bir detay vardı belki gözden kaçırmışsındır 3 gün 3 gece dövüşmüşler.

Öyle daha saçma durur bea. Shanks'ı görünce Roger'dan başka kim gelecek aklına da öyle vurgu yapacak Wb. Şebek vakası gibi yine sonradan bir hayvanat eklemesi garip dururdu.
Ace'ı görünce Roger aklına gelmeyen adamın Shanks'i görünce Roger aklına gelmesi daha bir saçma duruyor. Belki de o yaraları sızlatan kişiyi asla öğrenemeyeceğiz :D

Teach'in Shanks'i çizmesi de bence tayfadan bağımsız bir durum gibi duruyor. Roger'ın idamından hemen sonra tayfasını topladığı esnada yaşandı gibi duruyor, bir ihtimalde Doğu maviye gitmeden hemen önce. Bir noktada Teach ile planladığı bir şey arasına bilmeden girdi, aynı anda aynı şeyi aramaları gibi.

Son sayıda çok minik bir detay vardı belki gözden kaçırmışsındır 3 gün 3 gece dövüşmüşler.
Bu savaş ölümüne bir savaş değil. Karşılaşma savaşı hoş geldin antremanı gibi bir savaş... Shiki karakterinde biri olsaydı şuan WB, ben sanmıyorum ki bu savaş sonunda biri ölmesin...

14. sayfada bir detay var. Whitey-chan çok büyük adamdı ancak Roger da sınırları olmayan bir adamdı. Roger da ki iradenin WB de olacağını sanmıyorum.
Bu neden Roger diyorum.

@Raiden
Bende onu diyorum zaten,Alpa öyle diyorki sanki Luffy tekniği öğrendiği gibi bu ikili gibi kullanacak.Bu ikili dışında yonkoularda dahi görmedik,anca seri sonu Luffy aşar o sevyeyi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık