Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kabullendiler mecbur.

Yalnız Oda öyle bir bölüm çıkardı ki, Roger ve Beyazbıyık tarafları birbirine laf atar haldeyken, şimdi karşı taraflardan övgüyle bahsediyor.
Yalnız Oda sanki forumu takip edercesine beyazsakala turp gibisin dedirtmiş ya en çok orada güldüm. :D
@Alpamis al cevabını der gibi olmuş.:hhh:
Oglum ciddiyim la. Bu adam G4 ile zarar vermediği Kaido'ya bu haki tekniğiyle zarar verirse bunun ne anlama geleceğini biliyorsun di mi? Ve bu çok da uzak bir ihtimal değil.
G4 ile zarar veremediği adama içten düz yumrukla zarar verdiği zaman o yaptığı etki G4 üstü olmuyor öyle bir yanılgıya kapılmışsın.Kapılma.

Adama zaten dışarıdan kimse etki edemiyor.Yüksekten atlaması dahil.Dışarıdan top tüfek işlemez içeriden basit bir yumruk etkili olur öyle düşün.

Kaido'ya g4 ile birlikte yeni hakiyi kullanıp ciddi etki yaratırsa bu da yine meyvesiz Dof ayarı adam alacağı anlamına gelmeyecek.O seviyedeki adamları g4 ile daha kolay yenebileceği anlamına gelecek.

Luffy onlar gibi haki salabilseydi Dof'u meyvesiz alıp alamayacağı değil tek atıp atamayacağı tartışılırdı.
Aynen tartışılırdı çünkü haterlık diz boyu.

Tek mevzusunda ciddilerse Luffy ya yonko seviyesi olurdu yada Doffy 4.komutan falan anca.Bir kalıba oturtmak için herşeyi yok sayarlar sıkıntı yok onlar için.

Son düzenleme:
Kaido bir tane vurdu Luffy tek yedi.
Roger bir tane vurdu Oden'de hafif yaralar vardı. Oden'i hafife almayın Roger'dan isimli saldırı yiyip ayakta kalmak herkesin harcı değil.

Yalnız Oda sanki forumu takip edercesine beyazsakala turp gibisin dedirtmiş ya en çok orada güldüm. :D
@Alpamis al cevabını der gibi olmuş.:hhh:

G4 ile zarar veremediği adama içten düz yumrukla zarar verdiği zaman o yaptığı etki G4 üstü olmuyor öyle bir yanılgıya kapılmışsın.Kapılma.

Adama zaten dışarıdan kimse etki edemiyor.Yüksekten atlaması dahil.Dışarıdan top tüfek işlemez içeriden basit bir yumruk etkili olur öyle düşün.

Kaido'ya g4 ile birlikte yeni hakiyi kullanıp ciddi etki yaratırsa bu da yine meyvesiz Dof ayarı adam alacağı anlamına gelmeyecek.O seviyedeki adamları g4 ile daha kolay yenebileceği anlamına gelecek.

Aynen tartışılırdı çünkü haterlık diz boyu.

Tek mevzusunda ciddilerse Luffy ya yonko seviyesi olurdu yada Doffy 4.komutan falan anca.Bir kalıba oturtmak için herşeyi yok sayarlar sıkıntı yok onlar için.
Law'ın Doflamingo'ya yaptığı Gamma Knigt saldırısı ile şuanki Luffy'nin uğraştığı teknik çok benzer. Doflamingo ona dayandı üstelik ondan sonra G4 yedi. Yani Doflamingo'yu küçümsemek doğru değil. Tek yerdi falan lafları çok uçuk yani.

Oden>Simdiki Luffy zaten de tersini iddia eden olmadi :D Ama bu denklemden Kaido>Roger da cikarilabilir.
Kaido > Roger diyen pek çıkmaz diye düşünüyorum.
Oden eziklendi gibi bir his oluştuda o yüzden savunmak istedim. Oden sağ kol üstü olduğu bence kesin. Şuana kadar da amiral seviyesi diye geçen bir ton karakter arasından en çok amiral seviyesine yakın karakter diye düşünüyorum hatta bir Akainu etmese bile Ishoo gibilerle kıyaslanabilir.

Son düzenleme:
WB baya önceleri Shanks ve mihawk'ın adını duymuş, 12 sene öncesi belki daha eskisi, Yonko olmadan düello ettiklerine göre baya eskiden beri mihawk ünlü biriymiş. Teach ise Croco tarafından bile tanınmadı Impel Down'da, kaldı ki Croco WB korsanları ile daha önce dövüşmüş buna rağmen Teach'i tanımıyordu, adam saklanmayı çok iyi becermiş.
Tamam saklandı ama bilinen ilk çift meyve kullanıcısı da oldu.

Beyler su Teach ın 3 gun uyumaması olayını cok kıslıklıye baglamıs Fantastık Ceo (yutubda gordum). Eger boyleyse su 3. meyve olayı varya en guclu zoanı alacak felan hanı. Iste gecen sayılarda Teach onu baskasına bırakamam mı ne oyle bısey dıyıp adadan ayrılmıstı. Bızde Luffy muttefıksız alamz Kaıdoyu dıyoruz kı normal. Iste burda Luffy ve Teach Kaıdpyu dusurup (muttefık degıl oratk cıkar meselesı anlık savas vs.) Luffy fınalde ryu yamı gura Teache karsı felan dovusme olayı ıhtımalı kac olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık