Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklıma takılan bir şey var

Şimdi bu sayfada Oden kılıçları haki ile kaplamış

Sonraki sayfada ise Rogerın slashı yedikten sonra kılıçlarda haki gözükmüyor.
Bunu daha önce 2 defa gördük Bm vs Luffy ve Kaido vs Luffy. Sizce sebebi ne olabilir?
1. Hakiyi çalmayla ilgili bi teknik?
2. Anlık dünyası karararıp bayıldığı için haki gidiyor?
3. Haki farkı çok olduğu için haki, hakinin önünde diz çöküp tövbe ediyor?
Ana harbi la valla b.hakisi yok olmuş :S

Aklıma takılan bir şey var

Şimdi bu sayfada Oden kılıçları haki ile kaplamış

Sonraki sayfada ise Rogerın slashı yedikten sonra kılıçlarda haki gözükmüyor.
Bunu daha önce 2 defa gördük Bm vs Luffy ve Kaido vs Luffy. Sizce sebebi ne olabilir?
1. Hakiyi çalmayla ilgili bi teknik?
2. Anlık dünyası karararıp bayıldığı için haki gidiyor?
3. Haki farkı çok olduğu için haki, hakinin önünde diz çöküp tövbe ediyor?
Üçüncüsü olabilir. Hakisi fazla olan kişinin, rakibinin hakisini bastırabilmesi daha mantıklı bana göre. Law'ın Vergo'yu kesmesi mesela, Law'ın Vergo'nun hakisini bastırıp meyve gücünü nüfuz ettirmesi neticesinde oluşan bir olay.

Shanks ile alakalı biri kim olabilir?
Roger öldükten sonra da Shanks ve WB tayfası görüşmüşler. Marco ve Jozu'nun Shanks'in hakisinin her zamanki gibi çok güçlü olduğu vurgusu var. Miço iken böyle bir şov görmediğimizden ilerde karşılaşmışlardır diyorum.

Shanks gençliğinden beri kendi tayfasını topluyor. Hatta Roger ölür ölmez Buggy'i davet ediyor. Yine de ufak da olsa şöyle bir ihtimal var. Shanks kendi tayfasını kurmak için arayışa geçmeden önce birisinin gemisinde geziyordu ve gezdiği yerlerde tayfasına alacaklarını gözüne kestirmişti. Nokta atış Yaso'yu almaya gitmesi gibi. Henüz tayfa toplamaya başlamadan önce Mihawkla beraber aynı gemide olabilirler. Bu süreçte de WB ve tayfası ile tekrar görüşmüş olabilirler. WB'ye o yarayı da Shanks'in o dönemki kaptanı yapmış olabilir. Ama çeşitli sebeplerle Mihawk ve Shanks kendi yolunu çizmiştir.

Ama bu ihtimali daha zayıf buluyorum.

İlk seçenek ise Roger. Ancak Rogerle dost gibi ayrılmaları tekrar dövüşme ihtimallerini zayıflatıyor. Belki Roger ölmeden önce son bir dövüş isteyebilir. Ya da yaradan kastı Oden. Ona olanları çok sonra öğrendiği için yanımda olsaydı böyle olmazdı diye düşünüp Roger'e kızıyor olabilir. Bu bölümde WB'nin Oden sevgisi vurgulanmıştı.

Tabi bu durumda farklı problemler ortaya çıkıyor. WB ve Oden tekrar görüştüler mi, sonra ne oldu, Oden'i Wano ya gitti olarak mı biliyor yoksa Oden bir şekilde ben gelemeyeceğim Roger ile devam edeceğim mi dedi bilmiyoruz. İlerde ne görürüz bilmiyorum ama bu ihtimallerden yarayı açanın Roger yaranın ise Oden olma ihtimali daha güçlü gibi.

Üçüncüsü olabilir. Hakisi fazla olan kişinin, rakibinin hakisini bastırabilmesi daha mantıklı bana göre. Law'ın Vergo'yu kesmesi mesela, Law'ın Vergo'nun hakisini bastırıp meyve gücünü nüfuz ettirmesi neticesinde oluşan bir olay.
Üstünlük kurmadan ziyade başka bir şey gibi. Çünkü Katakurinin de hakisi Luffyden çok fazlaydı ama Luffynin hakiye bir şey olmuyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık