Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 965: Kurozumi Hanesi'nin Komplosu

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Okumaya doymadım.

Kullanılan: 146 73.7%
  • Okuyup geçtim.

Kullanılan: 44 22.2%
  • Okuduğuma pişmanım.

Kullanılan: 8 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'ta da kılıç var belki ileride roger'ın kılıcını almış olabilir baksana kerataya şapkayı takıyo şimdiden.

Roger tek kılıç gibi duruyor ray de öyle. Acaba çift kılıç ve diğer sitiller wano'dan mı yayıldı acaba gizlide olsa.

Belki mihawk'ta da wano geçmişi vardır. Ama anlamadığım şu: en iyi kılıç ustası deniyor mihawk'a ama genel bir lakap gibi olabilir. Sonuçta shanks'ta kullanıyor kılıç diğer güçlü isimlerde. Fakat onları bu klasmana sokmuyo mu oda çözemedim:bilmem:

Mihawk'a en iyi kılıç kullanıcılardan biri denmesi lazım bence, en iyisi değil.
Mihawk, en güçlü kılıç ustası ve elinde dünyanın en iyi kılıcı var. Bu kesin. Shanksin kılıç ustası olması demek Mihawk > Shanks olması demektir.

Binbeşyüz surat nenenin Oden'in yerini alıp ölmüş olabileceğinden bahsedilmiş. Kafadaki soru işaretleri tatminkar bir şekilde giderilirse neden olmasın ama çok fazla sıkıntı var. Bu kadın bu iyiliği niye yapsın? Başka bir meyve gücü ile etki altına alınsa ve zorla yaptırılsa desek, acı çekerken elbet bayılacaktır meyve gücü kontrolünü kaybedince gerçek şekline bürünmeyecek mi? Oden bunu niye kabul etsin? Bunca zaman memleketini niye boşlasın yine mi hafıza kaybı? Arcın başından beri ilmik ilmik işleyerek Oden'in ölümüyle tavan yapacak olan drama bizleri hazırlayan mangaka Oden'i gerçekten sağ bırakır mı? Ölü olarak kalsa daha iyi gibi.
Zaten yaşlı ve yakında ölecektir. Kozuki hanesi ile belli ki bir sıkıntısı var. Kendini bu uğurda feda etmiş olabilir. Sıkıntı o değil. Sıkıntı bu durumda gerçek Odenin ne olduğu?

Mihawk, en güçlü kılıç ustası ve elinde dünyanın en iyi kılıcı var. Bu kesin. Shanksin kılıç ustası olması demek Mihawk > Shanks olması demektir.
Elinde en yi kılıç değil en iyi kılıçlardan biri var ve muhtemelen shanks'ta da vardır. Kılıç olarak kapışsa her türlü sanks alır tahminen. O yüzden öyle seslendirmek yanlış olur bence. Başka güçlü kimseler de var ayrıca.

Elinde en yi kılıç değil en iyi kılıçlardan biri var ve muhtemelen shanks'ta da vardır. Kılıç olarak kapışsa her türlü sanks alır tahminen. O yüzden öyle seslendirmek yanlış olur bence. Başka güçlü kimseler de var ayrıca.
Hayır elinde en iyi kılıç var. Üstelik kara kılıç. Kılıç dövüşünde Mihawkı kimse alamaz. Alabilse Mihawk en güçlü olmaz. Hem Mihawk hem tashigi onaylı bu kılıcın en güçlü kılıç olduğu.

Biri kılıç ustası, ötekide haki ustası,
Ortadakide düğün pastası.( hadi hayırlısı)
Bu neyin kafası, kimin fan sayfası,
Benim ben beklen ruh hastası...

Okudukça okuyorum bu sayıyı. Momonosuke'nin doğumu, Roger ve tayfasının harika bir çift sayfa çizimi ve Beyazbıyık... Bundan daha iyi bir sayı ancak başka bir Oden flashback bölümünde karşımıza çıkar. Adadaki hayvanlar Roger yüzünden adadan kaçarken denizin üzerindeki kuşlar da Beyazbıyık'ın kudretinin etkisiyle denizden kıyıya kaçıyor. Sonraki sayı bu dövüşü az da olsa çizmezse büyük küfür yer Oda.

Hayır elinde en iyi kılıç var. Üstelik kara kılıç. Kılıç dövüşünde Mihawkı kimse alamaz. Alabilse Mihawk en güçlü olmaz. Hem Mihawk hem tashigi onaylı bu kılıcın en güçlü kılıç olduğu.

Anladım ama marinefordda tashigi mihawk'ın kılıcına en iyi 12'den biri dedi.

Burada mihawk kendini övmüş olabilir. Ama bu kılıcın gücünde 11 tane daha var.

Anladım ama marinefordda tashigi mihawk'ın kılıcına en iyi 12'den biri dedi.

Burada mihawk kendini övmüş olabilir. Ama bu kılıcın gücünde 11 tane daha var.
Bu kılıcın gücünde 11 tane yok. En iyi 12 kalibrede 12 kılıç var. En güçlüsü bu kılıç. Mesela en üst güç 100 ise bu kılıç 100. Diğerleri 99,98,97 vs.... Mesela WB'nin bisentosu en iyi 12den. Ama yorudan güçlü değil. Çünkü Yoru kara kılıç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık