Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu biliyorum, bunun da açıklamasını yaptım, tümen komutanlığı yapmış olsa da Marco, Jozu ve diğer tümenler gibi bir bağlılık beklemiyorum, adam kendi macerası için bir süre yolculuk etmiş büyük korsanlarla, benim gözümde olay bundan ibaret. Senin bahsettiğin gibi bir sadakat, emir altına girme, ast üst ilişkisi beklemiyorum.
Böyle bir şey olması gerçekten olası. Çünkü adam Roger’ın gemisine geçiyor denildiği gibi ve orada ki konumu da baya sağlam. Yani kimsenin adamı gibi davranmıyor gerçekten. Wb’nin gemisinde tümen sistemi olduğu için onunla yolculuk ederken tümen komutanlığı yapmıştır işte laf olsun diye.

Son düzenleme:
Kendi babasına bile takılmayan adam ya. Sanmam ki oradakiler gibi "babağğğ" diye takılacağını.
Yok canım öyle baba diye de gezmemiştir.
Aralarında saygı bağı vardı büyük ihtimalle ama Wb ve Roger gibi çağa yön veren korsanlar her türlü Oden’den büyük ve ağır kişilikler o yüzden Oden’in bunların altında görev yapması normal.

Yok canım öyle baba diye de gezmemiştir.
Aralarında saygı bağı vardı büyük ihtimalle ama Wb ve Roger gibi çağa yön veren korsanlar her türlü Oden’den büyük ve ağır kişilikler o yüzden Oden’in bunların altında görev yapması normal.
İzo neden acaba Odene sadık kalmayı bırakıp WB'ye sadık kaldı. WB'nin neden 20 yıldır Wanoya dalamadığının bir olayı buradan çıkacak muhtemelen.

WB bile Xebece adam olmuş. Olur tabii. Bu seride herkes birinin adamı olur. Ona lafım yok tabii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık