Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden neden Wb'den etkilenip adamı olmasın ki? Söz konusu kişi Wb. Boru değil.
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/95/958/page/3

Şu bölümde Oden'in Roger ve diğer tayfa üyeleriyle olan konuşmalarına dikkat edersen Oden'in birilerine hizmet ediyormuş gibi bir havası yok. Oden, Roger korsanlarına katıldığı için minnettar olduğunu söylüyor, buna karşılık olarak Roger ise:''Minnettar olması gereken bizleriz!'' karşılığını veriyor.

Şöyle bir şey de var, madem Beyazsakaldan etkilenip onun emrine girdi, neden ondan ayrılıp yoluna Roger ile devam etti? Wb'den etkilenip, onun emrine girdi ise yoluna onla devam etmesi gerekmez miydi?

BM hayvanının nasıl bir mahlukat olduğunu bilmesem ve sadece 20'li yaşlarındaki halini görsem fanı olurdum *******. Kadın taş lan. Bundaki downgrade ossuru-chan dan bile fazla

Oden wb'nin tümen komutanıydı yani wb'nin adamı olduğu bariz

sonra gidiyor Roger bunu alıyor ve Oden bunlara eşlik ediyor yani tam olarak roger'in adamı oldu diyemeyiz ama Wb'ye tümen komutanı olarak hizmet etti.
Kendi babasına bile takılmayan adam ya. Sanmam ki oradakiler gibi "babağğğ" diye takılacağını.

BM hayvanının nasıl bir mahlukat olduğunu bilmesem ve sadece 20'li yaşlarındaki halini görsem fanı olurdum *******. Kadın taş lan. Bundaki downgrade ossuru-chan dan bile fazla
Tam bir çılgın korsan kadın tiplemesi ya. Harika tasarım.
Oden wb'nin tümen komutanıydı yani wb'nin adamı olduğu bariz

sonra gidiyor Roger bunu alıyor ve Oden bunlara eşlik ediyor yani tam olarak roger'in adamı oldu diyemeyiz ama Wb'ye tümen komutanı olarak hizmet etti.
@Siyah Ateş ? Komutanı diyorlar? Komutanı olup emir almıyor muydu yani?

@Siyah Ateş ? Komutanı diyorlar? Komutanı olup emir almıyor muydu yani?
Onu biliyorum, bunun da açıklamasını yaptım, tümen komutanlığı yapmış olsa da Marco, Jozu ve diğer tümenler gibi bir bağlılık beklemiyorum, adam kendi macerası için bir süre yolculuk etmiş büyük korsanlarla, benim gözümde olay bundan ibaret. Senin bahsettiğin gibi bir sadakat, emir altına girme, ast üst ilişkisi beklemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık