Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aferin lan Oda hızlı işlemişsin. Güzel olmuş bölüm.

Oden o ayı yavrusu samurayı(adını unuttum la 1 dakika önce aklımdaydı :D) o kadar da kolay almamış. Oda olayı anlatırken ikisini de övmeye çalışmış.

Orochi de evlat olsa sevilmez ya. Ahaha.

Daha WB, Roger ile gezi keyfi konuları var. Kaido gelemez.
Oraya belki çok girmeyebilir ama belliki izu yanında gitmiş ve beyazsakala katılmış.

Ayrıca nedense geçmişi sıkıcı geldi. Bencede kısa tutması iyi.

Ashura doji hemen boyun eğdi, karakterine ters, insan biraz işler o sahneleri. Hepsi serseriymiş hakketten, yoldan geçeni adam etmiş.

Sumağı ve acı pul biberi hazırladım bekliyorum

Bütün ordusuna toplamış WB'ye kafa atmaya giden adamın, zamanındaki yancısına pusu kurup 50v1 attığını mı düşünüyorsun hala? :D Kaido 50 kişi toplayıp Oden'e girecek olsa adamlarına kaybol der önce. Big Mom'la kapışmasını görmedin mi? top kek
Yalnız WB'ye dalmaya giden adam, her ne hikmetse WB Marineforddayken gidiyor :artiz:

50vs1 olduğunu bende sanmıyorum ama bir hinlik yapıldığını da düşünüyorum. Manga da geçmişti yanlış hatırlamıyorsam adamlarını kurtarmak için kendini feda ettiği

Yalnız WB'ye dalmaya giden adam, her ne hikmetse WB Marineforddayken gidiyor :artiz:

50vs1 olduğunu bende sanmıyorum ama bir hinlik yapıldığını da düşünüyorum. Manga da geçmişti yanlış hatırlamıyorsam adamlarını kurtarmak için kendini feda ettiği
Ben çorba olmak için doğmuştum zaten diyo çocuğu ve kin kaçarken.
Kaido direkt kendi söylüyor "Dünyanın gördüğü en büyük savaşı çıkartacağım" diye, baktı WB Marineford'u basacak, ulan dur çekmeye çalışıyor gibi duruyor :d

Üye silindi 1004

Marinefordayken değil. Yolunu kesmeye kalkıyor Kaido.

Shimotsuki ushimaru-nun üstündeki boğa figürleri anlamı me acaba japonlara ne anlam ifade ediyor merak ettim yanlış hatırlamıyorsam zoro-nun boğa atakları filan vardı zoro-nun asura tekniği shimotsuki ailesine mi bağlancak acaba
Bölüm muhteşem :flaugh:
Boğaymış. Ben tilki sanıyordum. Ushi japoncada boğa demekmiş galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık