Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960: Kozuki Oden Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hyo reyizi mapuslarda çürütmüşler vicdansızlar. Ama hala sağlam adam, tamamiyle yok edememişler gücünü.

Şuana kadar gördüğümüz en güçlü veletler linlin ve oden. Bu oden bugün yaşasa yani 20 yıl daha yaşayıp güçlense yonkou olurmuş. Demek ki wano hakkatten bir yonkou kadar güçlü.

Ya FB'ler güzel oluyor da keşke biraz dövüş çizse, biraz merak ettiğimiz şeyleri de çizse.

Mesela WB ve Roger tayfasıyla azıcık görebilsek, güçlü biriyle dövüşünü azıcık gösterse, Kaido ile olan dövüşünü 2-3 sayfa çizse keşke.

Oda'nın bu huyu delirtiyor. 10 sayfa FB çizip şunları göstermeyecek ya. O sinir bozucu.
Kaido dövüşünü çizeceği konusunda umutluyum ben. Kaido zaten Luffy'le bir dövüşe girdi. O gizemi kalktı yani ortadan. Çizmemesi için bir sebep yok.

Kaido dövüşünü çizeceği konusunda umutluyum ben. Kaido zaten Luffy'le bir dövüşe girdi. O gizemi kalktı yani ortadan. Çizmemesi için bir sebep yok.
Katılıyorum. Bence bu flashback eğer öyle uzun sürerse gayet memnun kalacak herkes. Roger olsun WB olsun bu tip adamlarla dolu bir sürü panel görürüz. Rocks'ı da bağlarsa şaşırmam. Üstüne Kaido vs'si de görürüz. Of heyecanlandım :)

Bu vasıfsız Kaidoyu nasıl çizmiş hayret doğrusu. Muhtemelen Kaido sarhoşken Enmanın üstüne düşmüştür. Başka açıklaması yok. Bir de eline sağlık reyizin ki bir pislikten kurtarmış Wanoyu. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık