Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960: Kozuki Oden Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O dediğin zaten işin fiziksel şiddet içerikli kısmıdır. Ama tecavüz dediğin her zaman fiziksel şiddet içermez. Şantajla tehditle yapılanları da mevcut.
Ya da evlilik kisvesi altında yapılanları.
Ya da işte Doflamingo'nun durumunda olduğu gibi hayata kabus gibi çöküp, kendine maruz bırakma tarzında var. Stockholm Sendromu da böyle mesela. Gerçi Doflamingo'nunki daha çok gaslightining gibi ama tam o şekilde de olmuyor evet.

Romantik olsa o kadar kıvranmazdı Oda. Romantik derdi. "Shounen seride söylenmez" diyor. "Tutku" diyor, bağlantıyı kurmamızı bekliyor.
Tutku diyor.

Oldukça güçsüz biri değil ya. Küçümseme reyizi.
Oden'le kıyaslayarak yorumladım. :bilmem:

Eksiklikler var derken bunu kastediyorum. Ama kendisi gucunu kismis olabilir belli etmemek icin. Eger Kaido tarafindan Oden'in yasadigi bilinse Kaido'nun direkt mudahalesi plani yerle bir edebilir.
Yine de gücü kısmanın ötesinde bir durum bence. Punk Hazard'da 10 parçaya ayrılmış halini gördük bu adamın.

Çizilenleri kendi mantığına ve ahlakına göre yorumluyorsun. Yahu çeşit çeşit insan var. Buna rağmen tutku duymuştur. Güçlü ve karizmatik bir adam. Tutkuyu boş yere yazmıyor. Boş yere tüm bunları yapan kişiye Doffy diyip flörtleşmiyor. Bu bacımız da böyle bir hayat yaşamış. Geçmişini kabul et. :(
:hhh:
Sonu iyi bitirdin bak. Güzel oldu. Ama yine de kurtarmıyor be Maymun oğlan. Olsa dükkan senin. :bilmem:
Biz Violet'in nasıl biri olduğunu zaten gördük. Yani kendi mantığım, ahlakım söz konusu değil. Bu kızın yapacağı şey değil Doflamingo'ya güzel şeyler hissederek onunla oynaşmak. :ühü:

Bu perde sadece geçmiş olaylar anlatılacak diye bir duyum aldım, ne kadar doğru çıkar bilmiyorum. Zaten ona binaen minimum on bölüm ya da daha fazla sürebilir deniliyor.

Oden'e bakınca Momo'da büyük potansiyel olduğu anlaşılıyor. Gel gör ki hiçbir numarasını görmedik, tırsak bir ejder olması dışında.

Umarım 20-30 bölüm sürer. Herkes eski nesilin daha fazla gösterilmesini istiyordu işte sorun ne? Roger tayfasını ilk kez derinlemesine görebiliriz Oden vasıtasıyla sonra yeni perde açılır zaten. Tayfadan hayatta kalanları gösterir muhtemelen mangaka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık